1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Responsywna tabelka

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika wues, 31 Sierpień 2017.

  1. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Witam!
    Mam problem z tą stroną. Obrazki są ze skalowane, ładnie się skalują na komputerze natomiast jest problem w wersji moblinej. Czy jest ktoś w stanie pomóc?

    link do strony:
    http://iopen.pl/info/index/pageId/30/preview/1

    Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
     
  2. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Hej, tez mam ten problem u siebie. Dotyczy to obrazow umieszczonych w tabelach. Ja gdzie moge rezygnuje w takich przypadkach z tabel.

    Ma ktos inny pomysl?
     
  3. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Ja nie widzę tu żadnego problemu. Zdjęcia skalują się prawidłowo. Pomniejszają się względem rozdzielczości.
    Nie mam pojęcia co chcecie osiągnąć.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @burtin wpisz w wyszukiwarkę "responsywne". Było kilka wątków dot. responsywnych tabel jak i umieszczania obrazów w nich. @wues także potwierdzam, że strona wygląda ok. Jakieś zrzuty ekranów ze wskazaniem problemu prosimy.
     
  5. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    @papux @Grzesiek A może nie widać żadnego problemu, bo w miedzyczasie autor zapytania zmniejszyl obrazy do rozmiaru 45x45 i dlatego wyswietlane sa poprawnie?

    @Grzesiek Po wpisaniu "responsywne" nie pojawiają się wątki, które byłyby przydatne...
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333

Poleć forum znajomym