1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Opcje przeglądania filtry

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika emin, 4 Wrzesień 2017.

  1. emin

    emin Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    1
    Mam u siebie w sklepie wariantowość produktów - rozmiary. Mam też włączone "opcje przeglądania" gdzie mogę wyfiltrować po rozmiarówce ale także po dostępności. Jeśil mam produkt np rower z wariantami gdzie rozmiar17 (brak), rozmiar 19 (jest), rozmiar 21 (brak) i zakliknę "opcje przeglądania": dostępność: jest, rozmair 17, to ten produkt pokaże mi sie na liście wyfiltrowanej, pomimo tego że rozmiar17 jest niedostępny. Bardzo proszę o pomoc dlaczego i jak sobie z tym poradzić. jeśli będzie trzeba dam przykład.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-1258 zgłosiłem zapytanie do opiekuna produktu. Sprawdzimy czy to BUG czy SUGESTIA.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @emin - poprosimy jakiś przykład konkretnego produktu do weryfikacji.
     
  4. emin

    emin Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    1
  5. emin

    emin Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    1
    Czy coś wiadomo w tej sprawie?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @emin sytuacja wygląda następująco: jeżeli coś wyprzedaje się do końca ze stanu, nie zostaje to automatycznie wyłączone z widoczności w sklepie. Obecnie trzeba produkt/wariant wyłączyć ręcznie, aby się nie wyświetlał. Temat ten jest nam znany i planujemy go w przyszłości zmienić, aby widoczność produktu/wariantu była automatycznie wyłączana. Niestety w tej chwili nie mogę napisać o żadnych datach. Poinformujemy o wskazanej aktualizacji, gdy będziemy ją planować do wprowadzenia.
     
  7. emin

    emin Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    1
    Mi NIE chodzi o to by wariant ze stanem zero się nie pokazywał w sklepie. Jednak jeśli filtrujemy produkty (jest dostępność) z wariantami (np konkretny rozmiar) to te produkty nie mają się pokazać na liście produktów.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za informacje, wysłałem zapytanie do kierownika produktu ponownie (na podstawie Twojej odpowiedzi).
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Zgłoszenie zostało zaakceptowane, jednak w tej chwili jest jeszcze za wcześnie, aby podać jakiekolwiek termin na kiedy uda nam się to poprawić. Będziemy informować o tym na bieżąco.
     

Poleć forum znajomym