1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Kurier DPD Apaczka

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Wezyr, 3 Luty 2017.

  1. Wezyr

    Wezyr Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich,

    Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zintegrowania kuriera DPD oraz Pocztex ze sklepem internetowym ClickShop tak abym proces nadawania paczek byl zautomatyzowany.

    Wiem, że istnieje integracja DHL KEX i UPS nie ma natomiast DPD oraz Pocztex dlaczego ? Skoro jest współpraca między tymi firmami to wypadałoby udostępnić wszystko możliwe formy wysyłki z usług apaczki....


    Jeśli istnieje jakiś sposób proszę mnie pokierować.

    Pozdrawiam
     
  2. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    sposób jest jeden home musi dodać do api apaczki a raczej dopisać już do istniejącej integracji tylko pare wierszy kodu , aplikacji zewnętrznej do apaczki nie ma i sądzę że nie będzie bo i na shoperze tez nie ma .
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wtyczka integrująca DPD oraz Pocztex powinna się pojawić w takiej samej formie jak wtyczka dla DHL (dostępna jest w opcji menu Aplikacje w Panelu sklepu). Niestety nie mogę podać w tej chwili potencjalnych terminów, ale otrzymałem informacje, że kolejne integracje sklepu z kurierami będą się pojawiać właśnie w takiej formie.
     
  4. ilirenel

    ilirenel Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    1
    A czy to oznacza że korzystając z reklamowanej przez Was apaczki jestem ograniczony do UPS KEX i DHL?
    (oczywiście nie pytam o ręczne przeklejanie adresu bo to mogę zrobić nie płacąc za clickshop)

    Bo ja podpisawszy umowy ze wszystkimi stronami korzystam tylko z DPD, Paczki w Ruchu, Poczty Polskiej i UPS (to ostatnie jest najdroższe więc i tak nikt nie wybierze)
     
    Ostatnia modyfikacja: 19 Czerwiec 2017
  5. Fostertechnologies

    Fostertechnologies Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    2
    Witamy wszystkich,
    Już od 4 miesięcy jest zapowiadana integracja DPD z click shop. Bardzo by się to przydało, wiadomo coś na temat postępów?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Otrzymałem informacje, że w ramach jednej z kolejnych aktualizacji sklepu zostanie wdrożona integracja DPD z Click Shop. Teraz będzie wprowadzana aktualizacja o numerze 5.8.11, następnie 5.8.12, więc pewnie przy aktualizacji 5.8.13 zostanie wprowadzona wskazana integracja.
     
  7. Wrobel

    Wrobel Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    2
    Integracji dalej brak, a przydałyby się wszystkie opcje, m. in. też TNT.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Wrobel prosimy jeszcze o cierpliwość, staramy się wdrożyć Kurier DPD Apaczka przy najbliższych aktualizacjach Click Shop.
     
  9. salaryman

    salaryman Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    2
    Witam. Dołączam się do pytania. Kiedy integracja z DPD?
     
  10. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @salaryman aplikacja DPD zostanie dodana na przełomie marca/kwietnia.
     
  11. salaryman

    salaryman Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    2
    Super, czekamy..
     
  12. Magic_boss

    Magic_boss Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    1
    Chciałbym się dowiedzieć co z aplikacja do DPD. Miało być to teraz wprowadzone a nie jest. Z historii rozmowy temat ciągnie się już długo.
     
  13. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @Magic_boss wdrożenie aplikacji zostało przesunięte na kwiecień, przy złych wiatrach na maj. Są one cały czas testowane i sprawdzane, abyśmy mogli uruchomić w pełni działające rozwiązania, na które czekacie. Cierpliwości :)
     
  14. salaryman

    salaryman Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    2
    Proszę nie oznaczać problemu jako "ROZWIĄZANE" kiedy rozwiązanie po miesiącach oczekiwania dopiero majaczy na horyzoncie!
     
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Zmieniłem status tematu na "W trakcie".
     
  16. Magic_boss

    Magic_boss Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    1
    Jak wieją wiatry odnośnie DPD ??
     
  17. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Magic_boss staramy się aby do końca kwietnia aplikacja została dodana. Dodanie wspomnianej aplikacji jest dla Nas priorytetem.
     
  18. Magic_boss

    Magic_boss Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    1
    Jak tam nasz priorytet ?
     
  19. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @Magic_boss aplikacja jest w trakcie wdrażania. Jak zostanie tylko opublikowana - będzie stosowana informacja w panelu administracyjnym sklepu. Także cierpliwości.
     
  20. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Aplikacje zostały dodane. Ustawiam wątek jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym