1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Produkty powiązane masowe usuwanie

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika wolfen, 28 Sierpień 2017.

  1. wolfen

    wolfen Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    1
    A jest przynajmniej szansa żeby poprawili wyszukiwarkę w produktach powiązanych?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Możesz napisać coś więcej o poprawieniu wyszukiwarki w produktach powiązanych? Sprawdziłem poprzednie posty i nie mogę znaleźć informacji na ten temat, proszę opisz dokładniej o czym mówimy.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Mariusz uzupełniłem zgłoszenie o sugestię aby niezależnie od roli tego mechanizmu, po prostu dodać opcję wyboru ilości produktów na stronie.
     
  4. wolfen

    wolfen Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    1
    @Mariusz chodzi o to żeby wyszukiwało mi np. "Miś z sercem" w całości a nie wszystko co zawiera "Miś" i wszystko co zawiera "sercem" :)
     
  5. wolfen

    wolfen Spryciarz

    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    1
    Jak była by możliwość poprawy tego to było by już łatwiej mi dodawać to produkty powiązane bo tak to zamiast 80 produktów do powiązania wyszukuje mi przykładowo 250 :/ z góry dziękuje za zainteresowanie moją sprawą :)
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wyszukiwarka w sklepie nie jest idealna i z tym się zgodzę. Problemem jest niestety coś innego – chodzi o sam silnik i metodę, na której opiera się wyszukiwanie. Bez zbędnych szczegółów wygląda to tak, że frazy wpisywane, także te po spacji, są szukane oddzielnie (metoda LIKE).

    Zgłoszenia odnośnie wyszukiwarki w sklepie przewijają się od wielu lat i nie udało się nam jeszcze znaleźć idealnego rozwiązania. Wystawiłem zgłoszenie w tej sprawie do kierownika produktu: FEEDBACK-1271 oraz do programistów zajmujących się rozwojem sklepu internetowego Click Shop: HOME-384.

    Wrócę tutaj do tematu na forum, gdy uzyskam informacje zwrotne odnośnie planów rozwoju wyszukiwarki w sklepie.
     
    wolfen lubi to.
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Według wstępnych planów wprowadzenie nowej wyszukiwarki w sklepach może zostać zrealizowane w pierwszym kwartale 2018 roku, będziemy monitorować temat i informować na bieżąco.
     
  8. czara

    czara Stały bywalec

    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    2
    Panowie czy jest jakiś skuteczny sposób aby dodać masowo produkty powiązane? Nie chodzi mi o metodę powiąż zaznaczone po wejściu w edycje każdego produktu bo powiązać muszę produkty z kilku kategorii i np. tylko w jedna stronę tzn. do listwy powiąże klej ale do kleju nie chce powiązać listwy ale np pistolet do kleju itd. A listew mam np. 100 i do każdej chciałbym powiązać kilka rzeczy ale bez "wzajemności" i dlatego masowe dodawanie np do 100 listew 5 produktów zaoszczędzi mi powiedzmy 500 kliknięć + edycja każdego profilu :)
    Jesli produktów jest kilkaset a do każdego po kilkadziesiąt produktów powiązanych problem jest potwornie czasochłonny. Chodzi mi o cos takiego jak jest na zasadzie utwórz masowo promocje, zmień stany magazynowe lub zmień cenę . Mam 100 produktów w jednej kategorii, zaznaczam wszystkie z górnego menu wybieram funkcję dodaj produkty powiązane czyli tak jak to sie robi po edycji każdego i w 100 produktach mam po 20 produktów powiązanych w 3 minuty :)
     
    Ostatnia modyfikacja: 4 Luty 2018
  9. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @czara W naszym systemie mamy zgłoszenie na dodanie produktów powiązanych do CSV (numer zgłoszenia ECOM-175), przypomniałem się programistom, jak będzie coś wiadomo - damy znać w tym temacie.
     

Poleć forum znajomym