1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE IFRAME a SEO

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika tazz, 7 Październik 2017.

  1. tazz

    tazz Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    2
    Z tego co się orientuję to Google nie lubi IFRAME - internetowe testery SEO pokazują, że mój sklep używa IFRAME. Do czego jest używane Iframe w Clik Shopie? Jest jakieś rozwiązanie na pozbycie się IFRAME? Raczej każdemu zależy na dobrym traktowaniu przez Google.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @tazz możesz powiedzieć coś więcej na temat tego testera? Mógłbyś mi podesłać (np. w wiadomości prywatnej) adres do tego testera oraz adres sklepu, który w ten sposób testujesz? Chcę sprawdzić komunikat, który jest przedstawiany przez wskazany tester SEO.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @tazz dziękuję za wiadomość prywatną. Prześledziłem wskazane przez Ciebie skanery i widzę, że są to jakieś firmy, które zajmują się optymalizowaniem stron. Mam wrażenie, że ich model biznesowy opiera się na tym, że te wyszukiwarki "mają za zadanie" wypluwać wyniki, które oni mogą na zlecenie również poprawić.

    Jeśli masz pytania odnośnie wyników związanych z iframe, to proszę podeślij takie zapytanie za pomocą formularza kontaktowego (https://pomoc.home.pl/formularz-kontaktowy). Wiadomość wysłana w ten sposób zostanie skierowana do naszego specjalisty ds. Click Shop.

    Od siebie mogę dodać, że sztuka pozycjonowania strony internetowej nie polega tylko na optymalizowaniu witryny na podstawie wyników przeróżnych skanerów on-line. Z doświadczenia wiem, że jednym z najważniejszych elementów jest unikalna i użyteczna treść (słowa kluczowe użyte w treści i nagłówkach). Niektórzy użytkownicy za bardzo skupiają się nad optymalizowaniem stron od strony technicznej i zapominają o stronie merytorycznej.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @tazz czy chcesz coś uzupełnić w tym temacie?
     
  5. tazz

    tazz Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    2
    Można zamknąć ten temat.
    Zgodzę się, że udostępniane testery są nastawione na zarobek, jednak pokazują błędy które są faktycznie na stronie: stosowanie no follow, 1px.gif bez "alt"a są to elementy, które nie występują u konkurencji a u nas tak. Są to błędy techniczne strony, które nie powinny występować a tego typu testery ujawniają problemy, bez zaglądania do kodu.
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym