1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Noindex/nofollow - ustawienia pozycjonowania

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika netkam, 14 Lipiec 2016.

  1. netkam

    netkam Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Witam !
    Mam sugestię dotyczącą szybkiego wyboru czy strona/produkt ma zawierać metatag noindex,nofollow

    np w:
    Asortyment-Produkty->Nazwa produktu->Pozycjonowanie

    można dorobić 2 checkboxy Nofollow, Noindex. Po zaznaczeniu dodawałyby się odpowiednie metatagi do produktów.

    Uważam że takie same chcekboxy powinny być w dziale pozycjonowanie dla stron informacyjnych czy kategorii, abyśmy sami mogli wybierać co chcemy indeksować a co nie.

    Pozdrawiam Kamil
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    dobry pomysł choćby ze względu na produkty z takimi samymi opisami aby uniknąć duplicate content
     
    Mariusz lubi to.
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @netkam dziękuję za przesłanie sugestii. Dodałem ją do naszego systemu wewnętrznego, teraz czeka na sprawdzenie przez kierownika produktu (numer zgłoszenia: FEEDBACK-679). Proszę o cierpliwość, gdy uzyskam jakąkolwiek informację, odezwę się w utworzonym przez Ciebie temacie (tutaj).
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @netkam otrzymałem informacje od kierownika produktu, że pomysł jest bardzo ciekawy i jest szansa, że to zrobimy. Temat został oficjalnie zgłoszony wyżej i będzie konsultowany wśród programistów, którzy siedzą nad rozwojem sklepu internetowego.
     
    netkam lubi to.
  5. vooxie

    vooxie Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    4
    Ewentualnie możliwość dodania tagu "canonical"
     
    Słoik lubi to.
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dodałem Twój komentarz do zgłoszenia: FEEDBACK-679

    Podkreślam, że zgłoszenie został wysłane i zostało wstępnie zaakceptowane. nie jestem w stanie na tę chwilę określić jakieś potencjalnej daty wdrożenia. Śledź komunikaty o aktualizacji Click Shop - z pewnością poinformujemy o takiej aktualizacji.
     
  7. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    Czy coś się ruszyło w temacie? Ta opcja bardzo by się przydała!
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ponowiłem zapytanie do kierownika produktu jakie rokowania na przyszłość ma ten pomysł. Zgłoszenie trafiło do programistów już wcześniej, ale nie mamy podglądu ich systemu (autorzy oprogramowania).
     

Poleć forum znajomym