1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Brak filtru "Bez trwających aukcji"

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika www.regałka.pl, 7 Wrzesień 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    Chciałbym wysortować wszystkie produkty, które nie mają obecnie aktywnej aukcji na allegro.
    Filtr "bez aukcji" pokazuje te, które nigdy nie zostały wystawione na allegro
    Filtr "z trwającymi aukcjami" pokazuje te, gdzie aukcje trwają i brakuje mi odwrotności tego filtru czyli "Bez trwających aukcji"
    bo pozostałe trzy filtry (nie mam pojęcia dla kogo mogą być użyteczne) nie pozwalają wyszukać takich produktów
    i pozostaje mi przeglądanie ikonem po najechaniu myszką na znak trybika - ręczna robota przy 500 produktach to masakra

    plus oznaczenie malutkim zielonym lub szarym kółeczkiem/zegarkiem to już naprawdę hit, trzeba mieć sokole oko, zamiast dużej zielonej i czerwonej łapki, aby to łatwo wyłapać

    Untiaukcje.png
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-756 zgłaszam
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przekazane do programistów, czekamy na ruch po ich stronie. Pozostaje obserwować komunikaty i aktualizacje. Terminu nie znamy.
     
  4. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek minęło już ponad pół roku, coś się ruszyło w tej sprawie?
     
  5. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek minął rok... są jakieś szanse do końca 2017 aby zamknąć temat?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wysłałem zapytanie do kierownika produktu z prośbą o sprawdzenie statusu zgłoszenia. Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu na forum, jak uzyskam informacje zwrotne.

    edit: powinny być dostępne filtry: "z zakończonymi aukcjami", "bez ofert" oraz "z ofertami". Dzięki tym filtrom zobaczysz takie wyniki, które miały aukcje i te aukcje się zakończyły w zależności od tego czy był na nich zakup czy nie. Proszę o weryfikacje.
     
  7. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz gdyby te filtry działały to bym Wam głowy nie zawracał

    Filtry:
    "Bez aukcji" - działa i pokazuje produkty, które NIGDY nie zostały wystawione na allegro
    "Z trwającymi aukcjami" - działa i pokazuje produkty z trwającymi aukcjami
    "Z zakończonymi aukcjami, bez ofert" - nie działa i pokazuje produkty z trwającymi aukcjami i bez (zielone i szare)
    "Z zakończonymi aukcjami, z ofertami" - nie działa i pokazuje produkty z trwającymi aukcjami i bez (zielone i szare)
    "Z zakończonymi aukcjami" - nie działa i pokazuje produkty z trwającymi aukcjami i bez (zielone i szare)

    Potrzebny jest filtr - "Bez trwających aukcji"
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl dziękuję za informacje, przekazałem je do naszego specjalisty w ramach zgłoszenia: FEEDBACK-756. Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu na forum po zakończonej analizie.
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Po dokładnej analizie zgłoszenia otrzymałem informacje, że nie będziemy wprowadzać takiej modyfikacji. Bez aukcji to bez aukcji - nie planujemy rozróżniania co miało wystawioną aukcję, a co nie.
     
  10. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz to słabo
    Czyli dalej trzeba je przeglądać ręcznie.

    Bez aukcji działa, pokazuje produkty jakie nigdy nie miały wystawionych aukcji, ale nie na żadnej funkcjonalności jaka pozwala pokazać produkty, gdzie aukcja po 30dniach się skończyła i trzeba ją wznowić
     
  11. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dokładnie tak. W tym wypadku ręczne sprawdzenie. Bazując na zgłoszeniu które wystawiliśmy do kierownika i analizie "problemu" jesteś prawdopodobnie jedynym który to zgłosił.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym