1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Facebook pixel - Dynamiczne wartości konwersji

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Ilona, 26 Lipiec 2016.

  1. Ilona

    Ilona Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    Chciałabym ustawić pixel konwersji FB (zakup) z różnymi wartościami
    Czy mogę prosić o pomoc?

    Dynamiczne wartości konwersji
    Jeżeli chcesz monitorować kilka wartości (np. sprzedajesz kilka produktów po różnych cenach), możesz przekształcić wartość w dynamiczną. Zalecamy zwrócenie się do twórcy witryny z prośbą o dynamiczne podstawianie wartości zakupu w miejsce 0,00 w części "value: 0.00" zdarzenia zakupu.
    https://www.facebook.com/business/help/392174274295227
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. Ilona

    Ilona Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    @Grzesiek no niestety nie rozwiązuje - chodzi mi o to jak ma wyglądać fragment kodu tak by zliczał mi podsumowanie wartości zakupów z kampanii (gdzie value jest różne dla różnych produktów)

    "
    W witrynach stosowane są różne zmienne zakupu, więc zalecamy zwrócenie się do twórcy witryny, aby to ustalić. Oto kilka przykładów:
    Shopify:
    '{{ total_price | money_without_currency }}','currency':'USD'
    Magento:
    <?php echo $amount; ?>
    WooCommerce:
    <?php echo $order->get_order_total(); ?>
    "
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Ilona wystawiłem zgłoszenie do specjalistów do sklepu internetowego, proszę o cierpliwość - jak uzyskam jakiekolwiek informacje zwrotne - dam znać. Numer zgłoszenia odnośnie zmiennych zakupów w Click Shop: (FEEDBACK-716).
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Ilona Planujemy wprowadzić wtyczkę do sklepu Click Shop: Facebook Dynamic Ads.

    Integracja samodzielna nie jest prosta (ale możesz spróbować na podstawie instrukcji napisanej przez @TheL). Jesli samodzielna integracja Ci sie nie uda, to możesz poczekać na wprowadzenie przez nas wtyczki. Jednakże nie mogę na tę chwilę podać żadnych potencjalnych terminów.
     
  7. HubertK

    HubertK eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    @Ilona aplikacja Facebook Dynamic Ads jest już dostępna do zainstalowania w panelu sklepu w zakładce aplikacje.
     

Poleć forum znajomym