1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Formularz

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika żółty, 5 Styczeń 2018.

  1. żółty

    żółty Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Witam, kolejne moje pytanie zaraz po zarejestrowaniu się na forum:) W tworzonej stronie dodałem dwa formularze - jeden do kontaktu, drugi zgłoszeniowy bardziej zaawansowany. Problem w tym, że po skonfigurowaniu i dodaniu adresu email na który miałyby przychodzić powiadomienia, w trybie podglądu obydwa formularze pokazują komunikat "Przesyłanie nie powiodło się." Jak to rozwiązać? Pozdrawiam
     
  2. BeZet

    BeZet Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    a skrzynkę masz aktywną i na home.pl? przed chwilą wykonałem test na zaawansowanym formularzu i jest ok. Wiadomość dochodzi prawidłowo a nic nie konfigurowałem z adresami - poszło z automatu. Bardziej zastanawia mnie w jaki sposób dodać jakieś zabezpieczenie np. captcha
     
  3. żółty

    żółty Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Problem rozwiązany, w momencie gdy opublikowałem stronę w sieci formularz zaczął działać.
     
    Mariusz lubi to.
  4. BeZet

    BeZet Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Tak właśnie myślałem - dzięki za info. A zastanawiałeś się właśnie nad opcją zabezpieczenia formularza aby nie dostawać zbyt wielu niechcianych wiadomości?
     
  5. żółty

    żółty Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Na chwilę obecną, żadne boty nie wysyłają mi spamu więc się wstrzymuje.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za informacje o rozwiązaniu sprawy. Ustawiam temat na forum jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym