1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE bo nie wiem o co chodzi..

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika Aśka, 22 Styczeń 2018.

  1. Aśka

    Aśka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Witam serdecznie,
    Mam taki mały problem...
    W ostatnich dniach udało mi się podpiąć w miarę gotową stronę wykonaną w wp do domeny. Ustawiłam też wymagane przekierowanie. Wszystko wygląda w miarę dobrze, tylko jedno miejsce nie działa prawidłowo, nie wiem dlaczego.. mianowicie, logotyp zamiast wracać użytkownika do strony głównej kieruje na serwer.. i nie mam pomysłu co z tym zrobić.
    Jakaś wskazówka byłaby mile widziana.. :)
    Dziękuję,
    Asia
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Sprawdź ustawienia WordPress, pola dot. adresów strony WWW.
    Zobacz w ustawieniach szablonu, personalizacja czy są jakieś opcje dot. logotypu w zakresie przekierowania na HOME lub inny adres URL. Jeśli domena jest podłączona i skierowana na katalog, a w ustawieniach Wordpress ustawiony jest prawidłowy adres domeny a nie początkowy, używany przy instalacji Wordpressa (serwer1234.home.pl/autoinstalator) to przyczyna powinna leżeń po stronie ustawień np. szablonu.

    Sprawdź i daj znać.
     
  3. Aśka

    Aśka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    No właśnie nie widzę nic. Wydaje się być dobrze ustawione..
    Ewidentnie strona główna się sypie po kliknięciu w logo lub zmianę języka, ale tylko pozostając na stronie głównej. Podstrony są ok. Tutaj link do strony, żeby pokazać >> http://woolstreet.co.uk/
    Może brakuje jeszcze gdzieś jakiegoś przekierowania?
    A.
     
  4. Aśka

    Aśka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Cześć,
    wygląda na to, ze już wszystko w porządku.
    Dziękuję za pomoc i wskazówki :)
    Pozdrawiam
    A.
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym