1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Zmiana miejsca wyświetlania widgetów

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 1 Luty 2018.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam
    Sprawa banalna jednak nie umiem tego niestety zrobić, i bardzo proszę dobre dusze o pomoc :)

    Mam na sklepie 2 widgety, ceneo i opineo, które muszę przesunąć całkowicie na lewą stronę, oraz delikatnie oddalić od siebię, ponieważ widgety nakrywają się.

    Zdjęcie obrazuje sytuację, a adres strony to https://superrowery.pl/

    Pozdrawiam i liczę na jakieś podpowiedzi
     

    Załączone pliki:

    • widget.png
      widget.png
      Rozmiar pliku:
      143,5 KB
      Wyświetleń:
      532
  2. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @stachurski12 dane zapisane są w skryptach dodanych.
    Dla Opineo możesz zmienić w prosty sposób położenie w pionie, ponieważ modyfikujesz wartość offsetTop:110 w skrypcie np.
    Kod:
    <script type="text/javascript" src="https://www.opineo.pl/shop/slider.js.php?s=51543&amp;offsetTop=310&amp;type=v"></script>
    W przypadku ceneo można skonfigurować parametry widgetu na stronie ceneo.pl (Instalacja i konfiguracja wybierz opcję Widget wysuwany na stronie)
     
  4. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Bardzo dziękuję za odpowiedz. Zmieniając wartość offset widget przesuwa się tylko góra dół, a jak mogę przesunąć je całkowicie na lewą stronę? Nie mogę doczytać w skrypcie :(
    Muszę przesunąć widgety na lewo, ponieważ wchodząc na sklep www na smartfonie widgety zasłaniają pewne moduły takie jak wyszukiwarka np.


    Poza tym, w panelu ceneo konfiguruje widget od nowa, określając jego położenie po lewej stronie sklepu, i po wklejeniu skryptu w <body> widget wyświetla się, ale po prawej stronie... :(
     
    Ostatnia modyfikacja: 2 Luty 2018
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @stachurski12 jesteś mi w stanie podesłać na PW wygenerowany skrypt po stronie Ceneo ?
     
  6. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    edit : widget ceneo już się przesunął na lewo, pomóżcie mi jeszcze z widgetem opineo i będe wdzięczny na maksa :)
     

Poleć forum znajomym