1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Kategorie - masowe dodawanie produktów

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika JacekB, 30 Wrzesień 2015.

  1. czara

    czara Stały bywalec

    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    2
    Panowie odświeżam temat. Może w tym roku coś ruszy? Najbardziej przydatne funkcje przy dodawaniu nowego produktów od kilku lat są niedostępne... to chyba jakiś żart :) Obecnie nadal duplikowanie produktu odbywa sie z pominięciem wariantów, atrybutów czy produktów powiązanych. Generuje to straszną dodatkową pracochłonność. Może ktoś w końcu zauważy że od kilku lat użytkownicy clickshopa męczą sie z tym potwornie... Co roku za każdym razem te same odpowiedzi, nie da sie, przekazałem dalej, w tym roku tego nie zrobimy itd a to przecież powinna być podstawowa funkcja czy to przez przycisk duplikuj czy w excelu. Ja obecnie zrezygnowałem praktycznie całkowicie z wariantów a atrybuty ograniczyłem do minimum z powodu bezsensownego przyklepywania ich przy każdym produkcie. Niestety z produktami powiązanymi jeszcze sie meczę bo są niezbędne...
    Panowie zróbmy coś z tym bo to my tracimy nasz cenny czas i mordujemy sie z dodawaniem od nowa setek wariantów, atrybutów czy produktów powiązanych..
    TheL, Grzesiek, Stau jakieś optymistyczne wieści? :)

    pozdrawiam
     
  2. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @czara skonsultuję jeszcze raz wprowadzenie opisywanych funkcji i dam znać w tym wątku.
     
  3. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    @czara konsultowałem kwestie poruszane w tym wątku. Sprawa wygląda następująco.

    Dodatkowe kategorie i produkty powiązane pojawią się w CSV - chcielibyśmy, aby zmiany pojawiły się w tym roku, ale nie jesteśmy w stanie tego obiecać.

    Kopiowanie wariantów, atrybutów i produktów powiązanych przy duplikacie produktu na pewno się nie pojawi, pozostaje korzystanie z aplikacji do importu wariantów i atrybutów + oczekiwanie na produkty powiązane w CSV.

    Wiem, że temat przewija się od dawna i wiem, że ta odpowiedź nie jest satysfakcjonująca. Obecnie koncentrujemy się na poprawieniu integracji z Allegro, wyszukiwarki sklepu, a także rozbudowaniu działu aplikacje. Pozostałe kwestie niestety muszą poczekać.
     

Poleć forum znajomym