1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Jak po wysłaniu przesyłki nadać własny status?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika rafal, 22 Luty 2018.

  1. rafal

    rafal Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam. Mam problem, który polega na nadaniu odpowiedniego statusu zamówienia po utworzeniu przesyłki i kliknięciu przycisku "wyślij".
    Sprawa wygląda tak:
    - dodałem sobie nowy status jako typ "Zamknięte (zrealizowane)" i nazwałem go "przesyłka wysłana A". Teraz mam 2 statusy typu "Zamknięte (zrealizowane)": "przesyłka wysłana" i "przesyłka wysłana A"
    - mam 2 zamówienia: A i B
    - tworzę dla tych zamówień przesyłki
    - i teraz chciałbym aby po kliknięciu opcji "wyślij" w przesyłce zamówienia A status zmieniał się na ten domyślny, czyli "przesyłka wysłana", a po kliknięciu opcji "wyślij" w przesyłce zamówienia B status zmienił się na "przesyłka wysłana A"

    Niestety przy każdym zamówieniu po utworzeniu przesyłki i kliknięciu opcji "wyślij" status zmienia się na "przesyłka wysłana".
    Czy jest jakaś opcja, która umożliwiłaby dopasowanie statusu po kliknięciu opcji "wyślij" w przesyłce?
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @rafal, niestety nie zrobisz tego automatycznie. Ustaw w Konfiguracja->Sprzedaż->Zakupy->Przesyłki ustaw na brak statusu przy wysłaniu przesyłki pozwoli to na manualne ustawienie statusu :)
     
  3. rafal

    rafal Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Ok. Dziękuję. Dobre chociaż to.
     

Poleć forum znajomym