1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wybór wariantów produktu w osobnym oknie

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Gresiu, 24 Luty 2018.

  1. Gresiu

    Gresiu Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Jestem w trakcie tworzenia sklepu z meblami. Standardowe opcje wariantów niestety nie spełniają oczekiwań. Przy możliwości wyboru kilkudziesięciu tkanin przy jednym meblu żadna z nich nie jest wystarczająco wygodna i przejrzysta.

    I tu rodzi się problem... Wpadłem na pomysł, aby wykorzystywać do tego pole tekstowe (to które jest możliwe do wyboru w standardowych opcjach wariantów). W opisie produktu chcę dodać przycisk, który będzie otwierał osobną stronę z miniaturkami tych tkanin - każda z nich będzie miała przypisany przycisk wybieram i po kliknięciu będzie okno się automatycznie zamykało i wpisywało to do wcześniej wspomnianego pola tekstowego.

    Zrobiłem to sobie testowo na dwóch htmlach lokalnie na komputerze i to funkcjonuje.

    Natomiast kiedy chcę to dodać jako html w opsie produktu automatycznie wpis typu onclick=window.open() zostaje usuwany po zapisaniu kodu.

    Jak mogę to w inny sposób wpisać ?

    Ma może ktoś pomysł jak inaczej można rozwiązać tą opcję z wariantami ?

    Z góry dziękuję za pomoc.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @PrzemekK @LukaszC to może być ciekawa sugestia na rozbudowanie wariantów. Jak wiemy temat wariantów jest gorący od zawsze. Przeklik do osobnej strony a może po prostu powiązanie ze stronami informacyjnymi (lub to i to). Oczywiście spróbujmy najpierw przetestować w/w rozwiązanie czemu kod się nie zapisuje.
     

Poleć forum znajomym