1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiany w wyglądzie

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika wojgo, 10 Marzec 2018.

  1. wojgo

    wojgo Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Mam problem ze zmianą koloru odnośników w nagłówku po najechaniu na nie kursorem (rys 1). 1.jpg
    Oraz po wybraniu kategorii w menu (rys2) 2.jpg .
    Chciałbym zmienić ten zielony na cokolwiek innego.
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Wpisz we własny styl css
    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li h3 a:hover {
    background-color: #bd3e0c;
    }
    #box_menu ul li.current > a {
    background-color: #bd3e0c;
    }
    

    #bd3e0c; odpowiada za zapis koloru w HEX więc można wybrać dowolny który zdefiniujesz chociażby tutaj
    https://www.hexcolortool.com/
     
  3. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    Możesz też spróbować wbudowanego w panel administracyjny narzędzia:
    KONFUGURACJA>WYGLĄD>GALERIA STYLÓW> patrz na żółto w załączniku.
    Swoją drogą ciekawe, dlaczego przy zapisie kopii stylu nie generuje się rzeczywisty obrazek, tylko zawsze ten sam:/

    edycja stylu.jpg

    Gdyby podgląd nie działał w Twojej przeglądarce, sprawdź w innych.
    Kiedyś miałem tak, że działało tylko na IE (!), ale widzę, że naprawiło się, bo edytorem bawiłem się przed chwilą na FF.
     
  4. wojgo

    wojgo Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Z działaniem w różnych przeglądarkach to prawda. Mozilla nie działa jak powinna, wszystko robię w edge.

    Następne pytanie mam. Chodzi o blog. Jak sprawić, aby w modułach po lewej Clipboard01.jpg stronie wyświetlała się miniatura zdjęcia z wpisu ? Nie widzę także, możliwości edycji rozmiaru zdjęcia w poście a różnie się formatuje, więc ogarnąłem to zmianami w programie graficznym.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @wojgo przepraszam za późną reakcję. W edycji modułu dodaj aby był widoczny tytuł oraz skrócony opis i tam dodaj zdjęcie :)
     

Poleć forum znajomym