1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Rozszerzenie treści w formularzu

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika CooLBaRT, 19 Marzec 2018.

  1. CooLBaRT

    CooLBaRT Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    aVe, w związku z wchodzącym tuż tuż RODO, jest potrzeba aby przy rejestracji Klienta w sklepie, gdzie również może on zapisać się do newslettera dodać tekst. Mianowicie tam gdzie można "tyknąć" zgodę na zapisanie się do newslettera musimy dopisać podstawę prawną. Infolinia odsyła do edycji zaawansowanej, szukałem w plikach tpl, ale nie znalazłem nic, co odpowiadałoby za wyświetlanie tekstów w tym miejscu. Co ciekawe jeśli chodzi o akceptację regulaminu sklepu teksty możemy zmienić w panelu, natomiast newsletter "nie chce współpracować". Zatem gdzie mogę i czy mogę zmienić formułkę dostępną przy zapisaniu się do newsletera.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Ustawienia regionalne --> Języki --> Polski --> Frazy --> Zapisz się do newslettera edytuj i dodaj interesującą Cię frazę.
     
  3. CooLBaRT

    CooLBaRT Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    Dzięki!
     
  4. ARG JP

    ARG JP Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Tylko, że Rzetelny Regulamin zaleca dodanie:
    Rekomendujemy zamieszczenie pod checkboxem o akceptacji regulaminu oraz zapisu na Newsletter linku do Polityki Prywatności zatytułowanego: „Zasady ochrony danych osobowych <tu link>.”
    A w edycji frazy nie można tego zrobić.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @ARG JP checkbox w newsletterze nie jest wymagany, ale przekazaliśmy wątek do działu rozwoju aplikacji o umieszczenie checkboxa w module newsletter. Obecnie możesz to dodać przy pomocy edycji pliku tpl
     

Poleć forum znajomym