1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiana koloru menu/nawigacji w skórce RWD

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika MagdaM, 7 Czerwiec 2015.

  1. MagdaM

    MagdaM Uczestnik

    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    1
    Witam! Używam szablonu RWD - Clickshop. Czy jest sposób na zmianę koloru w menu gdy najedzie się na nie myszką? Teraz jest zielony. W edytorze stylu nie mam takiej opcji.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tylko poprzez edycję zaawansowaną. Daj mi czas do jutra, postaram się coś więcej podpowiedzieć Ci, chyba, że ktoś z użytkowników ubiegnie mnie :)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Śpieszę z odpowiedzią z rana:

    W panelu sklepu przejdź do opcji menu: Konfiguracja -> Wygląd -> Aktywny styl graficzny -> Własny styl CSS

    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li h3 a:hover {
    background-color: #ffd301;
    }
    #box_menu ul li.current > a {
        background-color: #ffd301;
    }
    .sort-and-view .sortlinks .products-sort-container .products-sort-options a.active-sort:hover {
        background-color: #ffd301;
    }
    .sort-and-view .sortlinks .products-sort-container .products-sort-options a.active-sort {
        background-color: #ffd301;
    }
    .sort-and-view .sortlinks .products-sort-container .products-sort-options {
        border-color: #ffd301;
    }
    
    A np. na stronie: http://www.colorhexa.com/web-safe-colors znajdziesz przykładowe kolory jakie możesz wykorzystać. Podajesz je w postaci kodu np. #ffd301
     
    cndukat lubi to.
  4. MagdaM

    MagdaM Uczestnik

    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    1
    Bardzo dziękuję! Zadziałało. :)
     
  5. cndukat

    cndukat Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    3
    Odkopuje temat wszystko co potrzebowałem znalazłem, wszystko pozmieniałem, ale pozostaje zielony koszyczek po najechaniu na guzik do koszyka :) jak to zmienić na inny kolor , bo edytor zmienia trzy rzeczy a reszta pozostaje zielona :(
    Dzięki za pomoc
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    A zobacz tutaj: https://forum.home.pl/threads/pare-zmian-w-sklepie.1481/#post-9865
     
  7. cndukat

    cndukat Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    3
    Dzięki czytałem go i przeoczyłem :) Teraz mam wszystko
     

Poleć forum znajomym