1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Nie importuje się plik csv z aktualizcją cen

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Darkas, 28 Marzec 2018.

  1. Darkas

    Darkas Użytkownik

    Wiadomości:
    51
    Docenione treści:
    5
    Witam
    Mam problem, próbuje zaimportować poprawiony, wcześniej wyeksportowany z tego samego profilu plik z aktualizacją cen csv. Edytowałem w libreoffice. Wybieram właściwy plik i klikam importuj i ... nic sie nie dzieje :( próbowałem na różnych przeglądarkach .. dalej nie działa. Żadnego komunikatu o błędzie , po prostu nic się nie dzieje.. Ktoś coś ? :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zakładam że libre office nieprawidłowo zapisuje plik wprowadzając własne formatowanie. Na forum jest aktywny zespół eCommerce więc daj nam jeszcze chwilę na odpowiedź. @PrzemekK @LukaszC
     
  3. Darkas

    Darkas Użytkownik

    Wiadomości:
    51
    Docenione treści:
    5
    No właśnie ,że chyba nie ;) . Sprawdzałem i kodowanie i całą resztę ustawień. Wydaje się to akurat być ok.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    A przy imporcie zwraca Ci komunikat błędu?
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przy imporcie powinno zwracać Ci komunikat błędu, wskazujący że nie udało się czegoś zrobić. Otrzymujesz go? jeśli tak podeślij go proszę na formularzu, wybierz target na sklepy i podaj mi numer zgłoszenia, tutaj. E-commerce sprawdzi to. Możesz załączyć ten CSV.
     
  6. Darkas

    Darkas Użytkownik

    Wiadomości:
    51
    Docenione treści:
    5
    Nie ma żadnego komunikatu. Po dodaniu pliku i kliknięciu import przewija się strona do góry i tyle. Nic się nie dzieje
     
  7. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @Darkas podeślij mi na PW ten plik .csv - zobaczymy jak wygląda i dam Tobie znać, co trzeba w nim zmienić :)
     

Poleć forum znajomym