1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Apaczka wybór miejsca odbioru przesyłki

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika huncio, 3 Październik 2015.

  1. huncio

    huncio Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Korzystam z Apaczki. Niestety nie mogę korzystać z integracji gdyż tworząc przesyłkę kurierską nie mam możliwości wyboru miejsca nadania przesyłki.
    Towar wysyłamy z kilku miejsc w Polsce. Integracja pozwala na ustalenie tylko jednego adresu nadania (odbiory przesyłki przez kuriera) a nam trzeba kilka.
    Kontaktowałem się z Apaczką, przyjmują zlecenia odbioru z każdego miejsca, ale integracja leży po stronie home.pl.
     
  2. Apaczka

    Apaczka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    3
    W celu zmiany adresu odbioru przesyłki w panelu sklepu należy wejść w zakładkę

    Konfiguracja-> Sprzedaż->Dostawy, następnie wybieramy serwis Apaczka.pl -> Edytuj-> Ustawienia Apaczka -> Adres odbioru paczki -> podaj nowe dane.

    Po zapisaniu zmian adres odbioru ulegnie zmianie.
     
    Last edited by a moderator: 8 Październik 2015
    Mariusz lubi to.
  3. huncio

    huncio Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    taką samą odpowiedź dostałem od apaczki
    moje pytanie jest o KILKA adresów wysyłki ( a nie możliwość zmiany domyślnego)
    paczki wychodzą na przykład z 5 magazynów w Polsce. Zmiana ustawień apaczki przy każdej wysyłce jest bez sensu.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Apaczka czy coś przewidujecie w tym zakresie? Taka konfiguracja wygląda profesjonalnie, jak przy obsłudze dużych centrów logistycznych. Na pewno ułatwiło by to obsługę kilku sklepów/magazynów. @huncio a w jaki sposób, jeśli mogę zapytać, rozwiązujesz kwestie związane z obsługą magazynu? Jeden wspólny czy całkowicie wyłączona obsługa magazynu? Bo jednak w przypadku Click Shop, przyjmujemy obsługę jednego magazynu.
     
  5. huncio

    huncio Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    w tej chwili nie mogę korzystać z integracji z apaczką ze względu na brak możliwości szybkiej zmiany miejsca nadania paczki.

    Magazyn mamy jeden, ale paczki wysyłamy też bezpośrednio od podwykonawców i zlecamy przesyłki z pkt A do B. gdzie pkt A mamy kilka.
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @huncio, skonsulowaliśmy ten temat z kierownikiem produktu, @Apaczka także przekazał nam stosowne informacje w tym temacie, także pomysł został zgłoszony do analizy. Jeśli coś się w tym wątku zmieni, odezwiemy się albo od razu poinformujemy komunikatem o aktualizacji :)
     

Poleć forum znajomym