1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE APACZKA BRAK KURIERA DPD

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika oscar2000, 4 Lipiec 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    witam. tak jak w temacie kiedy będzie dostępny kurier dpd w integracji z apaczką ? jest dhl ups ....
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nasze starania to jedno, api Apaczki a tym samym wspólna integracja to drugie. Temat przekazuję do opiekunów, jak tylko się coś dowiem, dam znać.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @oscar2000 mamy informacje że zgłoszenie zostało przekazane do autorów oprogramowania, co wskazuje że apaczka udostępniła kuriera przez API. Przybliżony czas realizacji nie jest mi znany, ale mając na uwadze okres wakacyjny, stawiam że będzie to wrzesień. Takie tematy zwykle szybko przechodzą bo to tylko aktualizacja a nie wdrożenie nowych rozwiązań, nie mniej ostrzegam przed terminem, bo po prostu nie wiem i nie mam potwierdzenia. Jeśli coś potwierdzą to dam najwyżej znać.
     
  4. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
  5. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    jupi .... :( 2 lata prawie oczekiwania ... zastanowiliście się kiedyś dlaczego ludzie wybierają shopera ..??? , podpowiem ,że tam jest szybciej ;) , nie wspomnę o wariantach tekstowych które zgłaszałem 4 lata temu po 2 było coś ale i tak nie to bo od razu z błędem na który czekało się kolejny rok ... !
     
  6. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym