1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Godziny pracy

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 6 Kwiecień 2018.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    w jakich godzinach pracują specjaliści od beta.home.pl?
    Nie mogę dotrzeć do informacji, na infolinii mam cały czas "jesteś pierwszy w kolejce"... i tak od 45min.
    Jeśli jakiś dział nie pracuje 24h/dobę to może warto dodać info, które pojawia się co jakiś czas o godzinach pracy. Melodyjka jest wkręcająca... ale....
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Specjaliści beta.home.pl dostępni są od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 20:00, poza godzinami pracy działu Webpresence obsługę całodobową prowadzi Biuro Obsługi Klienta. W przypadku jest zgłoszenie przekroczy zakres wsparcia BOK, zostanie wystawione zgłoszenie do działu Webpresence. Odnośnie długiego oczekiwania na infolinii jako pierwszy w kolejce, możesz wysłać zgłoszenie do naszego BOK, abyśmy to sprawdzili.
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz, wiem to, sugeruję tylko by był "jeden dyżurny", który może gasić sikawką pożary.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Administrator dyżurny jest dostępny, jeśli będzie wymagane wykonanie dodatkowej "awaryjnej" dyspozycji, to istnieje mozliwość, że zgłoszenie zostanie skierowane do administratora dyżurnego. Wszystko zależy od oceny sytuacji.
     

Poleć forum znajomym