1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Formularz nie wysyła ale inny tak. Dlaczego?

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika MateuszJ, 19 Kwiecień 2018.

  1. MateuszJ

    MateuszJ Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chodzi o formularz w artykule to zrobiłem to tak:
    -utworzyłem moduł własny i w treści wpisałem: {smartform 1}
    -utworzyłem pozycję menu FORMULARZ z artykułem i wywołałem go przez {smartform 1}
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @MateuszJ skoro potrzebujesz pomocy, to czemu nie odpowiadasz na pytania? Ogarnij się i odpowiedz, bo ciężko pomóc mając tak ograniczone informacje.
     
  3. MateuszJ

    MateuszJ Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    @LorK przecież odpowiedziałem. Chciałeś wiedzieć jak zrobiłem ten formularz w artykule, odpisałem powyżej. A co do niezaładowania się formularza to gdzie ten komunikat sprawdzić? Gdzies w konsoli?
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    wstaw zrzut ekranu z konfiguracją tego formularza

    tak

    nie chce mi się przeładowywać 100 razy strony by się formularz załadował. Powiedz mi jaki dostajesz komunikat po wysłaniu emaila z formularza.
     
  5. MateuszJ

    MateuszJ Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Komunikat po wysłaniu formularza: An error occurred, please try again later

    Komunikat z konsoli:

    formularz?Imię_i nazwisko_firstname=sasdfas&Imię_i nazwisko_lastname=sadfasdf&Nazwa_firmy=asdfasd&NIP=sadfasdf&E-mail=sadfasdf&Adres=asdfasdf&Numer_telefonu=asdfasdf&Wybierz_abonament=0:122 Uncaught TypeError: $(...).tooltip is not a function
    at HTMLDocument.<anonymous> (formularz?Imię_i nazwisko_firstname=sasdfas&Imię_i nazwisko_lastname=sadfasdf&Nazwa_firmy=asdfasd&NIP=sadfasdf&E-mail=sadfasdf&Adres=asdfasdf&Numer_telefonu=asdfasdf&Wybierz_abonament=0:122)
    at k (jquery-1.8.2.min.js:2)
    at Object.fireWith [as resolveWith] (jquery-1.8.2.min.js:2)
    at Function.ready (jquery-1.8.2.min.js:2)
    at HTMLDocument.D (jquery-1.8.2.min.js:2)
    (anonymous) @ formularz?Imię_i nazwisko_firstname=sasdfas&Imię_i nazwisko_lastname=sadfasdf&Nazwa_firmy=asdfasd&NIP=sadfasdf&E-mail=sadfasdf&Adres=asdfasdf&Numer_telefonu=asdfasdf&Wybierz_abonament=0:122
    k @ jquery-1.8.2.min.js:2
    fireWith @ jquery-1.8.2.min.js:2
    ready @ jquery-1.8.2.min.js:2
    D @ jquery-1.8.2.min.js:2
    formularz?Imię_i nazwisko_firstname=sasdfas&Imię_i nazwisko_lastname=sadfasdf&Nazwa_firmy=asdfasd&NIP=sadfasdf&E-mail=sadfasdf&Adres=asdfasdf&Numer_telefonu=asdfasdf&Wybierz_abonament=0:1 This page includes a password or credit card input in a non-secure context. A warning has been added to the URL bar. For more information, see https://goo.gl/zmWq3m.


    i screeny:
     

    Załączone pliki:

    • form1.jpg
      form1.jpg
      Rozmiar pliku:
      86,6 KB
      Wyświetleń:
      549
    • form2.jpg
      form2.jpg
      Rozmiar pliku:
      83,3 KB
      Wyświetleń:
      557
  6. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Zmień wartość pola "from email" na taki jaki masz w "send to email".

    nie musiałeś tego wklejać, bo to każdy może sam wkleić. Widać, że jest tam jakiś error z JSem.
     
  7. MateuszJ

    MateuszJ Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    No to w konfiguracji globalnej wtedy też muszę zmienić ustawienia SMTP? To na ten error z JSem nie da sie nic zrobić?
     
  8. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    nie wiem. Nie znam tego formularza. Podeślij screeny z tego konfiga.

    1. zmień formularz na inny :)
    2. zapłać komuś kto poprawi ten błąd LUB lepiej, zgłoś ten błąd do dewelopera
     
  9. MateuszJ

    MateuszJ Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    @LorK napisałem na priv
     
  10. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    to inaczej. Wyłącz wszystkie inne wtyczki (m.in. googlowe). Zobacz czy formularz będzie działa. Jest bug w JS ale może on wynikać, z tego, że jakiś inny skrypt "coś tam robi".
    Miałem taki przypadek, że skrypt (chyba też formularz), miał napisane, że nie będzie działał poprawnie gdy na stronie używana jest jakaś tam wtyczka. Wtedy trzeba było (była instrukcja na stronie producenta) jak to "naprawić" (o ile dobrze pamiętam to wystarczyło pobrać jakąś inną wtyczkę).
     
  11. MateuszJ

    MateuszJ Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Dzieki! przetestuję później i dam znać. Ale wtyczki, moduły itd?
     
  12. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    wszystko co nie jest konieczne by wejść na stronę i móc wysłać formularz. Jak wykluczymy wszystkie zmienne to może uda CI się dojść do źródła problemu.
     

Poleć forum znajomym