1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Integracja apaczka.pl

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika ilirenel, 17 Marzec 2018.

  1. ilirenel

    ilirenel Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    1
    Cześć, dzięki za zmiany z 1.8.20 mam pytania o dodatkowe funkcjonalności:
    - czy planujecie dodać Pocztex Kurier 48 (nazywany dziwnie na apaczce Kurierem 48) wraz z mozliwością nadania w punkcie?
    - jak przy przesyłce apaczka DPD wygenerować list przewozowy bez zamawiania kuriera?
     
  2. ilirenel

    ilirenel Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    1
    ps:
    - a jak przy apaczka inpost kurier (chociaż nie wiem czemu jest on dostępny tylko przez apaczkę skoro już nawet mamy appkę do inpostu) nadać przesyłkę w paczkomacie?
     
  3. biosklep

    biosklep Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    4
    Podczas tworzenia przesyłki należy wybrać opcje "Dostarczę samodzielnie do kuriera" w polu "Odbiór przesyłki".
     
    ilirenel i LukaszC lubią to.
  4. bragyou

    bragyou Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Przy próbie integracji mam komunikat "Nieprawidłowy klucz API".
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @bragyou skontaktuj się bezpośrednio z apaczka.pl w celu przepięcia Twojego konta na typ clickshop
     
    bragyou lubi to.
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @bragyou udało się wykonać integracje ?
     
  7. bragyou

    bragyou Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
  8. bragyou

    bragyou Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Dziś znalazłem problem. Otóż w piątek wygenerowano list A, który został anulowany i usunięty z panelu click shop. Wygenerowano list B dla tego samego odbiorcy i jest widoczny na liście przesyłek do zamówienia. Problem w tym, że generowana etykieta z Click Shop jest do listu A i tak wysłaliśmy paczkę, która de facto była anulowana. I zaczęły się poszukiwania paczki.
     

Poleć forum znajomym