1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Infolinia to żart

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika kcieslak, 22 Maj 2018.

  1. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Ile można czekać? Od samego początku jestem pierwszy w kolejce.
    Screenshot_20180522-150402.png
     
  2. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Po dokładnie 59 minutach ktoś odebrał. Już łatwiej się do ZUSu w trakcie przerwy kawowej dodzwonić.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @kcieslak nie będziemy ukrywać, że w chwili wykonywania połączenia beta.home.pl pozostawała w fazie beta, tym samym konsultanci realizujący połączenia pod tym numerem telefonu stanowili małą grupę osób, które dodatkowo przechodziły kolejne procesy szkolenia. Od dziś na szczęście wszystko się zmienia, możesz dzwonić pod standardowy numer BOK. Oczywiście podział na grupy produktowe pozostaje bez zmian, dlatego w temacie obsługi panelu administracyjnego lub operacji w nim wykonywanych, możesz zostać przełączony do innej grupy. Mam nadzieję, że takie czasy się nie powtórzą.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @kcieslak - ja wykręcam lepsze czasy :) 1:20 :D no ale byłem przełączamy z 8 razy do odpowiedniego specjalisty :) @Grzesiek - ja na zgłoszenia "nie beta" czekam po 30-40 minut. Jest fatalnie. To też kontynuacja tematu "niskiej jakości".
     
  5. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    @LorK Ja w zeszłym tygodniu czekałem 2 godziny 18 minut i dostałem info, że "Twój numer zapętlił się na naszej centralce". Chociaż w ten poniedziałek czekałem tylko ok 20 min. (tak trochę btw dziwne, że nie dostałem powiadomienia na maila, że odpowiedziałeś mi w temacie. Przez przypadek dzisiaj wszedłem aby opisać kolejny problem i to zauważyłem)
     
  6. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    popsułeś :p

    pełny szacun...

    @Mariusz, @Grzesiek ja też nie dostaję emaili z forum. Coś się chyba popsuło.
     
  7. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    @Mariusz, @Grzesiek ja też nie dostaję emaili z forum. Coś się chyba popsuło.[/QUOTE]

    u mnie już zaczęły działać powiadomienia o mailu
     
  8. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    heh... ja właśnie dostałem swoją paczkę :) albo ktoś je pchnął... albo magia ;)
     

Poleć forum znajomym