1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wyłączenie mod_security.

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika RT., 23 Maj 2018.

  1. RT.

    RT. Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Muszę sprawdzić, czy ten moduł nie robi problemu w skrypcie. Czy dodając ten kod do htaccess moge to wyłączyć? Czytałem że na niektórych hostingach można na innych nie. Nie wiem czy to tutaj działa, bo po dodaniu, problem nadal istnieje i nie wiem czy mam dalej szukać.
    Piszę tutaj, bo po ostatniej przygodzie z "supportem" to chyba po miesiącu dopiero bym dostał konkretną odpowiedź :<


    <IfModule mod_security.c>
    SecFilterEngine Off
    SecFilterScanPOST Off
    </IfModule>
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    raczej nie jest to obsługiwane przez IdeaWebServer
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Na beta.home.pl masz już pełną obsługę Apache.
     
  4. RT.

    RT. Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    To teraz pytanie, jak mam na tą betę się zalogować.
    Podając login/haslo do logowania jak na oryginalnej stronie nie działa.
    Podając email (na który się rejestrowałem na home.pl) i hasło co do normalnego też nie działa.
    Próbując Przypomnieć hasło na email na który się rejestrowałem na home.pl też nie działa.
    W pierwszym emailu co rejestrowałem hosting nie mam jakiś innych dancyh do logowania w becie.
    Co z tym począć?
     
    Ostatnia modyfikacja: 25 Maj 2018
  5. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Na becie musisz mieć osobne konto. Słowem musisz zarejestrować nowe usługi na swoje dane, będziesz miał nowy login i hasło. Nie zobaczysz tam jednak swoich usług, które masz zamówione przez dotychczasową stronę home.pl.
     
  6. RT.

    RT. Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Czyli mając stare konto nie mogę wejść na bete? i wyłączyć ten moduł lub ogólnie sprawdzić dlaczego serwer nie pozwala mi na zapisanie strony (html/php) bo wywala błąd 400, nie mam podglądu do błędów, czy to jakiś firewal czy co blokuje..

    W tym samym momencie jednak napisałem do supportu. Parząc przez panel admina w tym moim temacie nie ma żadnej odpowiedz, czyli trzeba czekać co najmniej tydzień na jakąkolwiek odpowiedź z suportu? Przynajmniej miałem tak ostatnio.
    Tylko tutaj @Grzesiek odpisał abym się zalogował na bete, tylko po co to pisać jak ta beta chyba od niedawna patrząc na okres funkcjonowania home.pl..
     
  7. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    home.pl -> baza klientów #1 -> usługi hostingowe z IdeaWebserver
    beta.home.pl -> baza klientów #2 -> usługi hostingowe z Apachem

    I jak na razie nie widziałem, żeby możliwe było przejście miedzy bazami i/lub zmiana IdeaWebServer<=>Apache
     

Poleć forum znajomym