1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Przekierowana domena z innego hostingu

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika Bandyta94, 14 Maj 2018.

  1. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam, przekierowuje , domenę z innego hostingu na serwer w home na którym mam srone na wordpress. Jednak strona na urzadzeniach mobilnych uruchamia sie w wersji komputerowej , natomiast po linku na serwerze na home, działa wersja mobilna . Co może być powodem? Nie wiem czy jasno to opisałem ...
     
  2. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Bardziej chodzi o poprawne ustawienie przekierowania domeny z n..... pl na stronę na serwerze home.pl
    ak aby działala wersja mobilna sromy na wordpress
     
  3. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    A jak masz skonfigurowane przekierowanie?
     
  4. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    ustawiłem na nazw..pl przekierowanie na adres url... gdzie podałem link do folderu gdzie na serwerze na home jest strona , i przekierowanie działa , lecz w telefonie uruchamia sie wersja na komputer, jednak jeśli ustawię przekierowanie redirect, o wersja mobilna wyswietla sie poprawnie... jednak w pasku widoczny jest adres url z serwera a nie domeny :(
     
  5. rozekpl

    rozekpl Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    To nie lepiej wydelegować domenę z nazwy na home.pl i przypiąć do hostingu? :)
     
  6. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Tak też zrobiłem ,domena pojawiła się w domenach na home ale nadal strona mobilna się nie uruchamia tylko wersja komputerowa na tel i w adresie nie ma nazwy domeny
     
  7. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Domena powinna być przekierowana na adres IP serwera (jeśli masz dedykowane IP) i przekierowana na podkatalog ze stroną za pomocą .htaccessa ( klik ) lub wydelegowana na NSy home.pl, przypisana i przekierowana na podkatalog z separacją serwisu lub bez ( klik ) . Po spełnieniu tych wymogów należałoby zmienić adres witryny w zapleczu Wordpressa.
     
  8. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Wydelegowanie udało się , mam problem gdyż po wydelegowanie i przekierowaniu z separacja , chcąc edytować stronę w Wordpressie nie mogę zapisać zmian jest jakiś błąd czym może być to spowodowane ?
     
  9. Bandyta94

    Bandyta94 Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    W w wordpresie zmieniona są adresy na wydelegowana domenę i bazie danych rowniez
     
  10. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Ale jaki błąd?
    Przy wyłączonej separacji też?

    Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka
     

Poleć forum znajomym