1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Kilka zmian menu , moduły ...

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Justyna, 19 Maj 2018.

  1. Justyna

    Justyna Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Mam kilka pytań jak coś zrobić.
    1. Chcę zmienić pasek menu tak żeby na komórce był w kolorze a w wersji na komp przeźroczysty.. nie wychodzi mi za pomocą media - nie potrafię napisać prawidłowo kodu.
    2. denerwujący jest ten wąski paseczek który na zrzucie wersji mobilnej zaznaczyłam strzałką, jak go usunąć.
    3. Jak zmienić kolor ikon w menu mobilnym?
    4. Jak zrobić żeby w telefonie się wyświetlał moduł widoczny na załączniku nr 4 w takim samym układzie jak na większych urządzeniach. Nie chcę żeby zdjęcia szeregowały się w pionie.
    Szukałam na forum i albo gapa jestem albo nie ma na te tematy nic.
    adres mojego sklepu www.pphjustyna.pl
     

    Załączone pliki:

    • 1.png
      1.png
      Rozmiar pliku:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      533
    • 2.png
      2.png
      Rozmiar pliku:
      256,2 KB
      Wyświetleń:
      594
    • Bez nazwy1.png
      Bez nazwy1.png
      Rozmiar pliku:
      1 MB
      Wyświetleń:
      552
    • 4.png
      4.png
      Rozmiar pliku:
      844,1 KB
      Wyświetleń:
      555
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    pomijając, że sam sklep wygląda strasznie, czy poradziłaś sobie z tymi rzeczami?
    jeśli chodzi o kolor ikon w menu mobilnym to:
    Kod:
    @media screen and (max-width: 767px) {
    .rwd .menu .innermenu li a {
        color: red !important;
        }
        }
    
     
    LukaszC lubi to.
  3. Justyna

    Justyna Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Część już ogarnęłam. Co do wyglądu mam świadomość że kuleje i to mocno.. Wcześniejszą wersję w innej skórce miałam znośną a do rwd jakoś nie mam czasu przysiąść i nie mam na nią pomysłu. Technicznie staram się ogarnąć i liczę na to, że pomysł się pojawi. Może jakieś sugestie i pomysły?
    Punktu 4. nie rozgryzłam " Jak zrobić żeby w telefonie się wyświetlał moduł widoczny na załączniku nr 4 w takim samym układzie jak na większych urządzeniach. Nie chcę żeby zdjęcia szeregowały się w pionie."
     

Poleć forum znajomym