Cześć. czy można ustawić tak, że jeśli produkt jest przypisany tylko do podkategorii to wyświetla się tylko w podkategorii i nie widać go w głównej kategorii? W tej chwili po kliknięciu na główną kategorię menu wyświetlają się wszystkie produkty w jednym worku. Na zrzucie jest pokazany przykład: Klej budowlany wyświetla się w głównej kategorii 'Ciepłe podkłady'. W panelu przypisany jest tylko do podkategorii. Wiem, że sklep ma taki mechanizm (bo na zakładce Dane podstawowe->Lokalizacja jest pełna ścieżka Ciepłe podkłady-Akcesoria), ale czy da się to jakoś zmienić? Od razu zaznaczam, że na liście głównej kategorii chcę aby wyświetlały się tylko te produkty które mają zaznaczoną kat. główną i podkat.
Dobre pytanie: FEEDBACK-1162 wystawiam je dalej do sprawdzenia, ja takiej opcji nie widzę ale faktycznie może ona być przydatna, chociaż to chyba pierwszy raz jak ktoś pyta o to w tym kierunku. Raczej zmieniłbym priorytet wyświetlania i wywalił produkt dalej ale jednak zostawił. No ale poczekajmy.
A czy można ustawić tak aby na głównej stronie żaden produkt się nie pokazywał , bo obecnie musi być minimum 1 ?
@Grzesiek Chodziło o zaznaczenie produktu poleconego, problem rozwiązany. Brak opcji odznaczenia poleconego produktu we wszystkich na raz.
Hej @casar może znasz odpowiedź ? https://forum.home.pl/threads/zmiany-w-gornym-pasku.2099/#post-14134
proszę o wydzielenie pozostałych postów, ponieważ wątek dotyczy innej kwestii. @Grzesiek dzięki za odpowiedź. jak będzie jakiś feedback to proszę o informację. Początkowo tez myślałem o priorytetach ale mam za dużo produktów w każdej kategorii
Podbijam temat. Według mnie także powinna być taka opcja, żeby dane produkty wyświetlały się tylko w danej podkategorii. Mam produkty dodatkowe do niektórych urządzeń których za cholerę nie chcę wrzucać do osobnej kategorii. Ale teraz klient przeglądając sklep widzi i urządzenia i dodatki.
Sugestia rok wisi i oczywiście nic się nie zmieniło. Czy tak trudno wdrożyć tą opcję? Przecież produkt powinien się wyświetlać TYLKO w zaznaczonych kategoriach. Skoro nie ma zaznaczenia to wyświetlanie go także w nadrzędnej, nieodhaczonej w panelu na karcie produktu kategorii jest błędem, który powinien być dawno naprawiony.
@ziolowaapteka uzyskaliśmy informację z działu rozwoju aplikacji, iż sugestia została odrzucona. Powodem jest mała ilość zgłoszeń osób, którym taka funkcjonalność przeszkadza. Otrzymaliśmy tylko 5 zgłoszenia dotyczących poprawienia tej funkcjonalności.
Cytując klasyka: it's not a bug, it's a feature Szkoda, bo wdrożenie tego chyba nie byłoby trudne (nie wystarczyłoby doprecyzowanie zapytania do bazy danych?) Podejrzewam, że ten błąd przeszkadza jednak większej ilości użytkowników, szczególnie, gdy ma się w sklepie dużo produktów i podkategorii i chce się utrzymać jako taki porządek. Uprzejmie proszę o ponowne rozważenie wprowadzenia tej poprawki.
W tej sprawie napisałem tekst, który skasowałem dlatego, że było w nim za dużo żółci. Powiem tylko jedno - faktycznie byłaby to BARDZO PRZYDATNA funkcja. Przychylam się do wniosku kolegi @ziolowaapteka i pozdrawiam przodowników pracy w dziesięciolecie sklepów online w home.pl.
@Trzy Marchewki @ziolowaapteka sugestia została odrzucona na ten moment nie planujemy jej wprowadzać.
Gratulacje! rok czekania na nawet nie funcjonalność a głupie poprawienie błędu i ODRZUCONE? i jeszcze hasełko że tylko 5 osób to chciało, a co z pozostałymi? czy Wy myślicie że ktoś kto widzi już taki temat na forum (prawie 2500 wyświetleń wątku) będzie Was dodatkowo o to prosił???? Ja sam czekam na wiele rozwiązań o których czytałem w innych wątkach, ale z poszanowania swojego i waszego czasu nie duplikuję treści prosząc dokładnie o to samo. Jak Wam mało zgłoszeń o problemy i prośby napływa to zróbcie ankietę, dopisujcie każdy nowy wątek do ogarnięcia, a my użytkownicy (i PŁATNICY!) będziemy głosować co robić w pierwszej kolejności. Boże, to takie proste, dlaczego nie jestem jakimś menadżerem od spraw ogarniania problemów w home.pl?
Firma SEO napisała do mnie, abym nie duplikował produktów z podkategorii w kategorii głównej. Ale właśnie się dowiedziałem czytając tutaj, że nie można z tym nic zrobić. Bez sensu, że w kategorii głównej są wszystkie produkty z podkategorii. Przychylam się do wniosku o wprowadzenie poprawki. A nie ma to wpływu na pozycjonowanie ? Dla google się to jakoś nie duplikuje ?