1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z modułem producenci

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika ziolowaapteka, 16 Lipiec 2018.

  1. ziolowaapteka

    ziolowaapteka Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    4
    Zauważyłem, że przestał prawidłowo działać moduł (box) producenci - bez mojej ingerencji.
    Po wyborze producenta z listy wyświetla się pusta strona mimo znalezionych produktów.

    upload_2018-7-16_8-44-45.png

    Jest to związane z suffixem "name" w adresie. Po usunięciu tego z linka jest ok:
    upload_2018-7-16_8-46-17.png

    Co gorsza po wyborze producenta z listy suffix "name" zostaje w adresie i uniemożliwia wyświetlanie np produktów w kategoriach podczas dalszego przeglądania sklepu.
    upload_2018-7-16_8-49-15.png

    Jeszcze niedawno moduł działał prawidłowo.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @ziolowaapteka niestety nie mogę tego zreplikować sprawdzałem dla 10 producentów i działa wszystko poprawnie. Możesz u Siebie skasować pamięć cache (Konfiguracja->Administracja system->Pamięć cache).
     
  3. ziolowaapteka

    ziolowaapteka Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    4
    Dziwne, ale już działa. Cache'u nie czyściłem, przeglądarki również (tylko wył/wł). Samo się popsuło i samo naprawiło? ;)
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Ciężko odpowiedzieć, może miałeś coś cachowane w przeglądarce. Ważne że się naprawiło :) Ustawiam wątek jako rozwiązany, jak się ponownie sytuacja pojawi napisz do mnie na PW.
     

Poleć forum znajomym