1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Wyrównanie przycisków społecznościowych

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Trzy Marchewki, 19 Marzec 2018.

  1. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    Witajcie.
    W szczegółach produktu, pod logo producenta widnieją przyciski społecznościowe. Przycisk "Pinterest" jest poniżej pozostałych. Nie trzyma poziomu, czyli jest "pijany". Jak go wyrównać do szeregu. Taki efekt występuje u mnie i w innych sklepach.
    Wycinek.JPG
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Trzy Marchewki zostało to zgłoszone do działu rozwoju aplikacji i jest przygotowywana poprawka. Jak będę wiedział w jakiej aktualizacji zostanie to dodane to przekażę taką informację.
     
    Ostatnia modyfikacja: 20 Marzec 2018
  3. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    @LukaszC to zgłoś też, że poprawka, która umożliwia usuwanie kodu rabatowego w koszyku dalej nie działa ;)

    Mam pytanie, jeśli mam zakupiony i zmodyfikowany szablon (był to szablon ".sklep", którego już nie ma w waszej ofercie) to mogę wprowadzać zmiany w stylu graficznym, które podajecie w aktualizacjach czy zmiany dotyczą TYLKO szablony RWD - Clickshop??
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @michalhockey przepraszam za długi czas odpowiedzi. Sprawdziłem usuwanie kodu rabatowego i działa on poprawnie. Prawdopodobnie na Twoim szablonie, który nie jest wspierany przez twórcę aktualizację nie są automatycznie dodawane. Przesyłam link do changeloga, w którym są zapisane wszystkie zmiany w plikach tpl jakie należy dodać ; https://pomoc.home.pl/section/komunikaty/sklep
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Trzy Marchewki aktualizacja poprawiająca ikony społecznościowe została już dodana.
    @michalhockey w następnej aktualizacji 5.8.26 zostanie poprawiony mechanizm usuwania wpisanego kodu rabatowego.
     
  6. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9

Poleć forum znajomym