1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Konfiguracja wyglądu sklepu Clickshop

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Damian146, 9 Sierpień 2018.

  1. Damian146

    Damian146 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    link do strony : www.karolinettastyle.pl

    Mam problem z dwoma tematami a mianowicie:
    1. Usunięcie przycisku "do koszyka" ze strony głównej i listy produktów, tak by został wyłącznie już w ostatniej karcie przy danym produkcie.

    Przejrzałem ten temat : https://forum.home.pl/threads/usuniecie-do-koszyka-i-cena.2950/
    U mnie częściowo zadziałało dodatnie tego
    .products.viewphot .product .buttons form {
    display:none;

    Przycisk zniknął z każdej listy produktów przykładowo wybierając z menu "Promocje"
    jednakże na stronie głównej mam dodany moduł z produktami Promocyjnymi i tam przy tych samych artykułach już ten przycisk jest.

    2. Istnieje możliwość w szczegółach produktu zrobić tak by to 1 zdjęcie było większe bez tej ramki na około ( bo to jakaś miniaturka jest niemalże) , a poniżej miniaturki kolejnych zdjęć również odpowiednio powiększyć?

    Najbardziej zależy mi na tym głównym zdjęciu by je zrobić dosyć duże, tak by nie trzeba było go przybliżać by cokolwiek dojrzeć.

    Przykładowo takie zdjęcie jak mam poniżej chciałbym ustawić na min 400x533 px

    Mam tak:

    upload_2018-8-9_18-56-40.png

    A chciałbym zrobić coś na ten styl

    upload_2018-8-9_18-56-3.png
     
  2. PaulinaZ

    PaulinaZ eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    @Damian146 jeśli jesteś zainteresowany zaawansowanymi zmianami graficznymi możemy przekazać Twój kontakt do agencji graficznej aby wyceniła zmiany, które wskazałeś.
     

Poleć forum znajomym