1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Masowe ustawienia nowości

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika rash2ed, 11 Wrzesień 2018.

  1. rash2ed

    rash2ed Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje sposób, aby ręcznie ustawiać nowości w sposób masowy, Szukam odpowiedniej opcji w ustawienia importu/eksportu parametrów produktu oraz w marketingu (promocje/produkty dnia).

    Wchodzenie w każdy produkt (ok. 150 tygodniowo) wydaje się być mało efektywne.

    Z góry dziękuję za pomoc.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @rash2ed można ustawić automatyczne dodawanie nowości poprzez Konfiguracja->Asortyment->produkty tam ustawiasz do jakiego czasu od daty dodania produkt ma być nowy :)
     
  3. rash2ed

    rash2ed Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    To nie jest rozwiązanie mojego problemu. Przedmioty wrzucane są do systemu codziennie, ale ich odsłonięcie na witrynie następuje raz w tygodniu. Taki format "nowej dostawuly". Skorzystanie z Pana porady wymagałoby codzienne dostosowywanie parametru.

    Ja chciałbym nadać status przedmiotu jako nowość poprzez masowe zaznaczenie lub obróbkę csv.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @rash2ed dostałem informację od działu rozwoju aplikacji, iż będzie dodawany nowy mechanizm w sklepie obsługujący nadawanie masowo statusu Nowość.
    Obecnie niestety nie mamy informacji, kiedy zostanie to wdrożone.
     

Poleć forum znajomym