1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE kilka problemów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika danielwoj, 20 Październik 2018.

  1. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Czy bylibyście w stanie mi pomóc? Mam parę problemów z click shopem.

    Pytania:
    1. Potrzebuje zrobić menu poziomie, na którym by były wyświetlane jedynie subkategorie z głównej kategorii. Macie pomysł jak to zrobić?
    Na razie użyłem modułu "opcje przeglądania", ale tutaj wyświetla się jedynie w pionie lub jako lista wyboru.

    2. Czy przy module "opcje przeglądania" jest możliwość, aby zrobić własne np. przedziały cenowe (wybierane przez klienta z listy, a nie wpisywane)? bo w tym momencie automatycznie robi przedziały, ale mi one nie odpowiadają.

    3. Mam główne menu gdzie po najechaniu na kategorię rozwija mi się subkategoria, ale menu od subkategori nie licuje (nie jest równo) z głównym menu, tylko jest przesunięty sporo w prawo, co wygląda jakby dotyczyło to kolejnej głównej kategorii.

    4. Czy jest możliwość zrobienia, aby SUBMENU było wyświetlane w poziomie pod głównym menu? Lub jakby w trzech/czterech kolumnach?

    Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    ktoś coś na punkt numer 2?

    jest możliwość wyświetlania produktów w kategoriach po ich popularności, a nie alfabetycznie?
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  5. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Panie Łukaszu, udało się coś ustalić?

    Mam pytanie, czy jest możliwość aby ustalać cene promocyjną poprzez przesłanie pliku? tak jak ceny i stan magazynowy? by mi to znacznie przyśpieszyło prace.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Cenę promocyjną można zmienić tylko przez RestAPI lub ręcznie przy pomocy akcji masowych (asortyment->produkty->zaznaczamy checkboxy i wybieramy z przycisku akcji promocja ustawiamy datę i zmianę ceny np. -10%)
    Natomiast dodanie własnego przedziału cenowego wymagało by napisania własnego skryptu JS.
     
  7. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    metodę ręczną znam, ale faktycznie długo schodzi w przypadku wielu produktów. API nie wiem co to, tymbardziej skrypt JS.

    A czy planujecie Państwo stworzyć taką możliwość?
     

Poleć forum znajomym