1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Brak nazwy producenta w breadcrumb/okruszkach

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika ziolowaapteka, 20 Czerwiec 2018.

  1. ziolowaapteka

    ziolowaapteka Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    4
    Po wybraniu producenta z listy rozwijanej znajdującej się w boksie "producenci", pole ścieżki "Jesteś w" pozostaje puste. Jak to naprawić?
     

    Załączone pliki:

  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @ziolowaapteka na ten moment można to poprawić tylko poprzez edycję pliku tpl. Przedstawiłem jednak sugestię do działu rozwoju aplikacji o dodanie tego globalnie. Numer zgłoszenia to: ECOM-1876
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Uzyskaliśmy informację, iż z powodu malej ilości osób zainteresowanych taką funkcją (dopiero 2 osoba) sugestia została odrzucona.
     
  4. ziolowaapteka

    ziolowaapteka Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    4
    Jak w takim razie wyedytować plik .tpl?
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Plik, który należy edytować to body_head_checkout.tpl, niestety nie jestem w stanie podać gotowego rozwiązania.
     
  6. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    ziolowaapteka!
    U mnie brak okruszków spowodowany był wpisem:

    ul.inline > li{
    visibility:hidden;
    }

    dodanym do CSS'a celem przeróbki (likwidacji) górnej, czarnej belki z polami >zaloguj się< i >zarejestruj się<.
    Tak mi się przynajmniej wydaje, bo usunięcie powyższej frazy spowodowało u mnie powrót okruszków "Jesteś w:" jak widać poniżej:
    Screenshot_2018-11-14.png
     
    Ostatnia modyfikacja: 14 Listopad 2018

Poleć forum znajomym