1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Tłumaczenia MENU w wersji RWD nie działają

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Olabela, 3 Listopad 2018.

  1. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    Tłłumaczenia menu nie działają i wykryłam to gdzieś w okolicy lipca. Od tego czasu nad tym pracujecie i prosicie mnie o cierpliwość tlye, że mamy listopad a ja tracę klientów. Tłumaczenia menu działają tylko jak ktoś przełączy sobie widok na wersję na komputer, RWD jest ewidentnie spierniczone. Co macie zamiar z tym zrobić?
    polecam wszystkim, sprawdzcie sobie że to nie działa a Wy też tracicie klientów...
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. drcontrol

    drcontrol Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Ja również mam ten sam problem. Sklep vacuumchambers.eu tłumaczenie menu nie działa w wersji RWD. Do niedawna mieliśmy sklep w wersji klasycznej, z której home.pl kazał rezygnować na rzecz RWD. A teraz okazuje się, że RWD jest pełne błędów - tragedia.

    Dodatkowo mogę zgłosić kolejny problem z wersjami językowymi sklepu. Otóż kiedy próbujemy zrobić slider w różnych wersjach językowych, nie da się podpiąć oddzielnych zdjęć dla danego języka.

    Ja też tracę cierpliwość co to home.pl. Mam otwarte 2 zgłoszenia, którymi zajmuje się home.pl i jedyna odpowiedź jaką od nich dostaję to prośba o cierpliwość. Jeden z tematów zgłoszony był kilka tygodni temu, a drugi kilka miesięcy temu.

    Pozdrawiam
    Dawid
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108

Poleć forum znajomym