1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Reklama w tv :)

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 6 Maj 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Czy Was też tak denerwuje reklama pewnej firmy oferującej hosting i pozycjonowanie pojawiająca się co chwilę i oferująca mercedesa w cenie paczki cukierków? :) specjalnie nie podaję nazwy :) Ciekaw jestem jak wiele osób wierzy w te reklamy i ile osób daje się zwabić :)
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Chyba za mało oglądam telewizji, bo nawet nie kojarzę o jakiej reklamie piszesz ;)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ciekawe na jakich kanałach... ;) ja także nie wiem i nie kojarzę. Zaskocz nas...

    Zagrajmy w koło fortuny, kupuję samogłoskę A
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    chyba za dużo oglądam tv :) nie ma w nazwie litery A, ale opisują się jako:
    "Najchętniej wybierany hosting w Polsce
    Błyskawiczne ładowanie stron - Dzięki nowoczesnej technologii
    serwery *** to oferta wybitna na Polskim rynku.
    "
    o to pozycjonowanie :) normalnie jakbym czytał ofertę z kosmosu :)
    reklamy były kilka dni co chwilę na kilku programach, dziś jeszcze nie widziałem :D
     
  5. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Mam, podpowiedź wystarczyła. Ale nie widziałem jeszcze wspomnianej reklamy.
     
  6. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Wiem jaka to reklama :v Dyskutujemy o niej od kilku dni i nie możemy się nadziwić zarówno "firmie" jak i formie, która przypomina bardziej TV Mango. Z drugiej strony część ludzi może się skusić, w końcu pozycjonowanie w cenie sześciopaka to marzenie każdego przedsiębiorcy.:rolleyes:

    Dodam, że główna domena tej firmy zarejestrowana jest na osobę fizyczną. Co wiele wyjaśnia, ale Pani z warzywniaka nie będzie to przeszkadzać. My przerabialiśmy reklamy w TV wieki temu i wiemy z jakimi kosztami to się wiąże. Hostingiem nie wygrywa się w telewizji tylko cierpliwością :)
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @TheL właśnie Paweł zwrócił moją uwagę, chociaż profil firmy na FB istnieje to już są dwa nowe. Trochę dużo się spraw nakłada, wirtualne biuro, dns cloudflare, domena na os. fizyczną, a powiadasz że w telewizji reklama była? Czy w sieci? Bo w sieci widać ich jako lidera IT :D

    @Adam ale co jak co, osobiście uważam, że reklamy w TV mieliśmy nie głupie... zobacz, Żubr nadal kręci się po lesie :D
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Tak reklama była kilka dni w telewizorze i to wręcz nachalna :) co przerwa reklamowa to reklama była :)
    Potem ludzie wierzą w takie rzeczy i mi mówią "a bo była reklama i za kilka złotych mogę mieć stronę/serwer/pozycjonowanie" :) i weź takim tłumacz o co chodzi :)
     
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ale jeszcze ciekawostka "firma" działa od marca tego roku :) "lider IT" :) co ciekawe PKD też nie mają związanego z hostingiem :D Wydaje mi się wręcz, że to jedno osoba firma :) ale liczy się reklama :)
     
  10. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wg. KRS w zarządzie jest jedna osoba, Na dodatek jej nazwisko związane jest z innym serwisem... który już zakończył żywot. Mało tego, sama domena hosted.pl była już kiedyś wykorzystywana do tej samej działalności :D Takie tam moje małe śledztwo, całkiem prywatne.
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja specjalnie nie podawałem nazwy, ale jest ciekawy wątek na jednym z for kobiecych :) ktoś zapytał o tą firmę nagle pojawiły się posty, że ludzie korzystają z jej usług od kilku miesięcy i są wyjątkowo zadowoleni :) potem śledztwa się zaczęły i inni pisali o tym marketingu szeptanym który tam się pojawił, co ciekawe posty chwalące pojawiły się w dużej ilości w krótkim czasie :)
     
  12. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    a ja nie rozumiem o czym tu dyskutować. Rynek to wszystko zweryfikuje. Później będą kolejne afery jak z AdWeb. Podobnie teraz słychać, że zachwalany jeszcze niedawno ZEN, teraz ma coraz bardziej negatywne opinie (przynajmniej sądząc po komentarzach w social-media).

    Mają kasę, to mają reklamę w TV. Cała sytuacja potwierdza tylko, że duża część klientów usług hostingowych kupuję "coś" co jest ładnie zapakowane, nie zważając na zawartość.
     
  13. servicepl

    servicepl Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    3
    Z ciekawościwpisałem ten adres w przeglądarkę i...
    ŚMIECHŁEM
    Teraz muszę czyścic monitor ;)
    A jaki mają potężny opis parametrów hostingu i jakie ceny "na miesiąc" za domeny :D Aż .pl znalazłem :D
     
  14. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    najgorsze jest w tym to, że wiele ludzi da się na to nabrać :)
     
  15. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    teraz co chwilę jest ta reklama na ATM Rozrywka, strasznie mnie ona wkurza bo jest strasznie często. Ja już wolę reklamę sieci komórkowej z tym żółtym czymś :) wrrr :) ech telewizja może zdenerwować :D chyba muszę przestać oglądać :)
     
  16. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    I rozpracowane, dzięki rynekhostingu.pl - http://rynekhostingu.pl/hosted-pl-tajemniczy-nowy-gracz-rynku/

    Czyli najmłodszy polski "milioner" bawi sie w hosting...tzn. no prawie :) To chyba jego znajomy. Już widać pierwsze zgłoszenia "zapłaciłem, gdzie usługi?". Jak widać, afera z TuBi niczego nie nauczyła ludzi.
     
  17. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    trzeba ludzi przed takimi tworami przestrzegać bo szkoda aby marnowali pieniądze.
     
  18. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Widzieliście nową reklamę? teraz jest wszystko za darmo :D dodam tylko, że nawet w reklamie tv mają literówki :D
     
    Ostatnia modyfikacja: 15 Maj 2016
  19. kk001

    kk001 Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Myśle, że raklama w TV to już dawno przeżytek. Jak kolega u góry napisał, literówka literówkę pogania, masakra jakaś. Czy te firmy nie widzą ,że się ośmieszają?! Sama mam swoją firmę ale nigdy by mi nie przyszło do głowy promowanie się w TV. Lepsze efekty są przez reklam internetową. Mi poleconą agencję - https://foxstrategy.pl/. Bardzo dobrze robi swoją robotę. Napewno nie ma w niej literówek ;)
     

Poleć forum znajomym