1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Metody, pola typów w plikach Smarty

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika abecadlo, 16 Listopad 2018.

  1. abecadlo

    abecadlo Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witajcie,

    szukałem wszędzie w dokumentacji nazw metod lub pól publicznych np. od typu Logic_Product i nie ma takich informacji.

    Jeśli chciałbym pobrać ID "Statusu dostępności" produktu żeby nie używać do identyfikacji NAZWY "Statusu dostępności" to nie ma takiej możliwości, nie wiem czy musiałbym na "oślep" sprawdzać nazwy metod lub pól publicznych?...

    Przecież jeżeli ktoś tworzy szablon pod Click Shopa to musi mieć szerszą dokumentację niż to co jest zaprezentowane tutaj https://forum.home.pl/link-forums/dokumentacja-plikow-skorek.145/

    Dokumentacja techniczna API + Webhooki mnie nie interesuje, bo tamte nazwy się nie zgadzają i nie można ich stosować w plikach Smarty. Jakie jest rozwiązanie tego problemu?
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Posiadamy tylko taką dokumentacją, którą odnalazłeś.
     
  3. abecadlo

    abecadlo Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Czyli nawet jak ktoś się zna na rzeczy to nie zmodyfikuje sobie szablonu tak jak tego zapragnie bez kupna odpowiednich usług?
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @abecadlo a jakiego elementu konkretnie szukasz ?
     
  5. abecadlo

    abecadlo Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Temat ma prawie 3 tygodnie, już nie pamiętam, bo musiałem to na sztywno zrobić nieelegancko...
     

Poleć forum znajomym