1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Jak skonfigurować paczkomaty w integracji Apaczka?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika upitykubusiemx3, 3 Kwiecień 2018.

  1. upitykubusiemx3

    upitykubusiemx3 Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Witam,

    Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób skonfigurować Paczkomaty, przez system Apaczka.
     
  2. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
  3. upitykubusiemx3

    upitykubusiemx3 Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Dzięki, jednak to nie jest rozwiązanie problemu. Podane linki opisują integrację itp. kuriera, a ja potrzebuję paczkomaty.

    1. Klient nie ma możliwości wskazania paczkomatu
    2. Podczas tworzenia przesyłki, na rozwijanej liście nie mam możliwości nadania paczkomatu
     
  4. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @upitykubusiemx3
    pamiętaj, że przy dodawaniu nowej opcji dostawy Apaczka, w domyślnym kurierze należy wybrać InPost - i wtedy klient powinien mieć przy zakupie mieć możliwość wyboru paczkomatów. Po prostu dodaj nową formę dostawy o nazwie Inpost, jako Apaczka z kurierem Inpost. Jeśli przy takiej konfiguracji dalej nie będzie działać - daj znać. Chwilowo zamykam.
     
  5. Krzysiek Snow

    Krzysiek Snow Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    4
    Dzień dobry,

    właśnie jestem na typ etapie. Mam konto w apaczka, wprowadziłem dwie niezależne pozycje czyli: kurier DHL i kurier InPost.
    1. Czy jest opcja wprowadzenie oddzielnej pozycji z apaczki na paczkomat (Klient podczas wybierania InPost nie ma już możliwości wybrania paczkomatu).
    2. Pozycja Kurier będzie droższa niż paczkomat a cena się już wtedy nie zmieni (jeśli zadziała punkt 1).
    3. Klient po wybraniu kurier InPost nie ma już możliwości wprawadzania dodatkowych danych (formularz zamówienia też się nie zmienia, nie ma żadnych selektorów czy miejsca na wprowadzenie paczkomatu).
     
  6. Krzysiek Snow

    Krzysiek Snow Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    4
    Dzień dobry, czy jeśli ten wątek jest oznaczony jako rozwiązany to nie mam się co spodziewać odpowiedzi na powyższe pytania? Zakładać nowy temat?
     
  7. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Krzysiek Snow w przypadku wyboru apaczki niestety w formularzu zamówienia użytkownik nie dostaje żadnej podpowiedzi na temat dostępnych paczkomatów. Sugeruję w przypadku paczkomatów skorzystać z wbudowanej funkcjonalności paczkomaty.
     
  8. Krzysiek Snow

    Krzysiek Snow Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    4
    Dobry wieczór, czy apaczka będzie miała bezpośrednią opcję wyboru paczkomatów w esklepie?
     

Poleć forum znajomym