1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Niedziałające aplikacje, kręcące się kółeczko

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika doleq, 29 Grudzień 2018.

  1. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    Od dawna borykam się z niedziałającymi aplikacji w sklepie na przeglądarce google chrome (z której korzystam na codzień) i safari. Po ich uruchomieniu widzę tylko kręcącą się ikonę w postaci kółka i nic. Na innych komputerach i telefonie też mi nie działają.

    Zrzut ekranu 2018-12-29 o 12.10.39.png

    Prowadziłem konwersację z home.pl na temat niedziałających aplikacji ale nie pomogli.

    Coś mnie ostatnio tknęło i w końcu zainstalowałem Firefox-a na którym jak się okazało wszystkie aplikacje działają.

    Dlaczego aplikacje nie działają na google chrome i safari a działają na Firefox-ie?
    Cały czas korzystam z google chrome i nie chcę pracować na dwóch przeglądarkach.
    Czy jest brak jakiś wtyczek? Adobe flash playera mam, zawsze wszystko aktualne. Zauważyłem też, że niektóre kamerki online mi nie działają. Czy to może mieć coś wspólnego? Mam mac-a, brak jakiś zapór czy anty-wirów. I tak jak pisałem na innym komputerze czy telefonie też są problemy a aplikacjami w sklepie.
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Nie ma żadnych problemów ani na chrome ani na safari.
    Winy szukaj u dostawcy internetu lub swoim komputerze.
     
  3. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    Komputer odpada. Sprawdzałem na swoim stacjonarnym i na laptopie.
    Dodatkowo na telefonie na androidzie gdy łączę się normalnie (nie przez wifi) też mi nie działa.

    Dostawca internetu? Może coś blokować? jak to zweryfikować?
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @doleq podeślij następujące informacje:
    - wersję przeglądarki chrome,
    - jaki masz system operacyjny,
    - jakie wtyczki masz zainstalowane na chromie,
    - czy przeglądarka ma uruchomiony dostęp do JAVA.
    Stworzę środowisko testowe według powyższych danych i sprawdzę ponownie co może blokować dostęp do aplikacji.
     
  5. doleq

    doleq Zawodowiec

    Wiadomości:
    86
    Docenione treści:
    7
    Komputer 1
    masOS Mojave wersja 10.14.2

    Aplikacje click shop nie działają na:
    Google Chrome - Wersja 73.0.3642.0 (Oficjalna wersja) dev (64-bitowa) - brak jakichkolwiek wtyczek
    Safari - Wersja 12.0.2 (14606.3.4) - brak jakichkolwiek wtyczek

    Aplikacje click shop działają na:
    Firefox Quantum 64.0

    Java Version 8 Update 191
    Co do Java w Chrome:
    "Wykryliśmy, że jest używana przeglądarka Google Chrome i może okazać się niemożliwe użycie wtyczki Java z tej przeglądarki. Zaczynając od wersji 42 (wydanej w kwietniu 2015), w przeglądarce Chrome został wyłączony standardowy sposób obsługi wtyczek. Więcej informacji"

    internet Vectra

    Telefon:
    Android 7.0
    Google Chrome 71.0.3578.99

    Orange 4G
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @doleq sprawdzimy to dokładnie w naszym zespole i przekażemy informację zwrotną w tym wątku.
     

Poleć forum znajomym