1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Click Shop » konfiguracja sklepu na luźno

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika noMOREsecrets, 3 Styczeń 2019.

  1. noMOREsecrets

    noMOREsecrets Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @noMOREsecrets artykuł jest bardzo fajny, ale nasza platforma się trochę już zmieniła. Nasza nowa platforma (wszystkie sklepu zarejestrowane od czerwca 2018) nie posiadają już dodatkowego hostingu opisywanego w Twoim artykule. Dodatkowo warto pamiętać, iż od początku grudnia 2018 roku nasza platforma nie wspiera już wersji skórek klasycznych (finalna skórka pokazana w artykule jest oparta o klasyczną) tylko RWD.
     
  3. noMOREsecrets

    noMOREsecrets Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    No cóż w tej sytuacji może prosiłbym o usunięcie tego tematu aby nie wprowadzał w błąd.

    Faktycznie artykuł napisałem już jakiś czas temu :) W chwili obecnej nie mam dostępu do żadnego ze sklepów, które projektowałem. Stąd moja niewiedza. A przy okazji obejrzę sobie Wasz sklep demo. Na bazie sklepu demonstracyjnego nie da się zaktualizować artykułu. Więc na swoim blogu postaram się wskazać, że artykuł jest już nieaktualny.
     

Poleć forum znajomym