1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Instalacja certyfikatu

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika Koshin, 13 Kwiecień 2018.

  1. Koshin

    Koshin Zawodowiec Beta-tester

    Wiadomości:
    80
    Docenione treści:
    4
    Dzień dobry.
    5 kwietnia 2018 został kupiony certyfikat. Opłacony tego samego dnia.
    Poprosiłem administratorów o jego instalację.

    Od tego dnia jest jakaś amba.

    Wpierw dostałem informacje, iż instalacja certyfikatu jest płatna (ok) albo mogę sobie sam zainstalować (też ok)

    Aby samodzielnie go zainstalować powinienem dostać maila dzięki któremu mogę "pobrać" certyfikat i go przypisać do domeny - taki mail nie przyszedł

    Wysłałem też kilka maili aby jednak administracja go zainstalowała i wystawiła FV na to (jestem długoletnim klientem, więc raczej nic nie kombinuje) - na maile jednak nie przyszła żadna odpowiedź i nie są widoczne w panelu home w wiadomościach (mimo że nie usuwałem numeru identyfikacyjnego wiadomości)

    Dziś mija tydzień a ja nadal nie mam zainstalowanego opłaconego już certyfikatu 1875268.ssl


    [Aktualizacja]

    dostałem maila z dokładną instrukcją. Na razie jest postęp. odezwę się w razie dalszych problemów :)

    [Aktualizacja#2]
    z solidną wiedzą to nawet nie było trudne. Zrobione.
     
    Ostatnia modyfikacja: 13 Kwiecień 2018
    Mariusz lubi to.
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Z uwagi na opublikowane aktualizacje tematu przez autora, ustawiam temat na forum jako rozwiązany.
     
  3. Pat765

    Pat765 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry mam ten sam problem, dzwoniłem nawet na infolinie i Pani wysyłała do mnie 2 razy maila potwierdzającego na admin@(mojadomena).com.pl

    sam też kilka razy sobie wysyłałem jeszcze raz i nic nie pomogło, proszę o pomoc.
     
    Ostatnia modyfikacja: 11 Styczeń 2019
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W czym tkwi Twój problem @Pat765? Nie dostajesz maila weryfikacyjnego?
     

Poleć forum znajomym