1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE home InPost: Paczkomaty - baselinker

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika biosklep, 15 Luty 2019.

  1. biosklep

    biosklep Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    4
    Dzień dobry, czy istnieje możliwość stworzenia formy dostawy inPost w taki sposób by klient miał możliwość wybór paczkomatu podczas procesu składania zamówienia, a sam administrator sklepu widział tylko wybrany paczkomat i miał możliwość wypełnienia pola "Numer listu przewozowego:"?

    Chodzi o to że integracja którą jest baselinker nie ma możliwości przekazania numeru listu przewozowego do sklepu internetowego, ponieważ w api nie ma możliwości dodania numeru listu przewozowego - tak jak jest to w innych formach dostawy "Typ: Własne" w sklepie internetowym.

    Pozdrawiam :)
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @biosklep można skonfigurować formę dostawy wybierając typ paczkomaty lub home InPost.
    Po skonfigurowaniu dostawy klienci będą mogli wybrać odpowiedni paczkomat z listy a administrator w zamówieniu otrzymuje numer paczkomatu. W przypadku widocznego typu home InPost, należy ponownie zarejestrować konto w InPost.
     
  3. biosklep

    biosklep Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    4
    Stworzyłem nową formę dostawy wybierając typ paczkomaty lub home InPost, natomiast w dalszym ciągu nie mogę umieścić numeru listu przewozowego przy tworzeniu przesyłki.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Integracja dodając przesyłkę wstawia numer śledzenia do wygenerowanej przesyłki. Numer widoczny jest w podglądzie zamówienia.
    Tworzysz przesyłki poprzez baselinker i chcesz dodać wygenerować przesyłkę przez integrację homeInpost i wstawić tam numer śledzenia z baselinkera ?
     
  5. biosklep

    biosklep Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    4
    Panie LukaszC, opiszę ponownie moje pytanie.
    Szukam rozwiązanie które umożliwi:
    1) wybór paczkomatu w koszyku przez klienta.
    2) przy próbie tworzenia przesyłki, widoczne pole "numer nadawczy", po to bym mógł wpisać ręcznie lub przez Api baselinkera numer listu przewozowego który stworzyłem poprzez baselinkera.
    - obecnie muszę za każdym razem w sklepie internetowym zmieniać formę dostawy na "Typ: własne: przykładowa_forma_wysyłki" bym miał możliwość umieszczenia w niej numer nadawczy.
    - chcę by nie było potrzeby zmiany ręcznie formy dostawy by umieścić w niej numer nadawczy.
    - potrzebuję takie rozwiązanie by klient mógł wybrać paczkomat, a ja poprzez baselinkera mógł stworzyć list przewozowy i baselinker mógł go samodzielnie przekazać do sklepu internetowego. Obecnie nie ma takiej możliwości ponieważ bez stworzonej przesyłki paczkomatowej, nie ma możliwości zmiany lub uzupełnienia numeru listu przewozowego tak jak jest to przy własnym typie from dostawy w sklepie internetowym.



    Tworzę przesyłkę w baselinker, i NIE chce wygenerować jej poprzez integracje homeinpost - chcę tylko wstawić tam numer przesyłki z baselinkera.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @biosklep takiego rozwiązania niestety nie posiadamy na naszej platformie.
     
  7. biosklep

    biosklep Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    4
    Dziękuje za informacje.
    Proszę mieć na uwadze stworzenie typu wysyłki - własne z możliwością wyboru paczkomatu przez klienta. Dziękuje :)
     

Poleć forum znajomym