1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Dobry wysuwany Facebook (responsywny - ukrywa się przy mniejszej szerokości ekranu)

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 15 Styczeń 2016.

  1. Sztormiaki

    Sztormiaki Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Hej! Dziekuje za odpowiedzi!
    Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem... Chodzi o wklejenie kodu z facebooka w miejscu gdzie normalnie wstawiamy tylko wlasny skrypt JS, oraz dodatkowo w tym samym miejscu calej zawartosci pliku: main.js ??? (gdzie znaduja sie inne skrypty)

    @TheL Jestem pewien że ie wprowadzano tu wczesniej zmian w JS, tudzież "zabrudzono" sklep oprocz normalnego "zadomowienia się" w jego ramach

    Dzięki,
    Pozdrawiam
    Radek
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Wstawiasz tylko kod JS z facebook pokazany w poradniku do własny styl JS nic więcej :)
     
  3. danielwoj

    danielwoj Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    również użyłem kodu z pierwszej strony i działa wszystko, natomiast na komórce widget się nie wyświetla w ogóle. Jest opcja aby to naprawić?
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Widget został tak skonstruowany aby nie był widoczny dla rozmiarów ekranu mniejszych niż 800px (wysuwany widget na urządzeniach mobilnych może zabużyć wygląd sklepu internetowego). Najprościej będzie zmienić wartość @media ... (min-width:800px) na mniejszą wartość ale nie sprawdzałem, czy elementy nie będą za duże i nie będą wymagały większych poprawek.
     
  5. Ekoszop

    Ekoszop Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Cześć,
    czy ten sposób działa na wszystkie style? Bo mam zainstalowany styl AutoShop i po wprowadzeniu tego modułu rozlatuje się cała strona. I czy jest może jeszcze jakiś inny łatwy sposób na wysuwany moduł FB?
     
  6. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @Ekoszop sprawdziłem na domyślnej skórce RWD i wszystko działa poprawnie, jedynie co musiałem poprawić to wartość przesunięcia w prawo. Moja poprawka wygląda następująco:

    Kod:
    #panel {
        position: fixed;
        top: 50px;
        z-index: 99999;
        transition: right 0.5s ease-out 0s;
        right: calc(0% - 338px); /*poprawka*/}
    Pytanie czy użyłeś na pewno pływającej ramki z FB ?
     
  7. Ekoszop

    Ekoszop Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Tak użyłem pływającej ramki. Sprawdzałem chyba z 10 razy i dalej nic.
    Na stronie zostaje u góry logo i belka z menu, potem dużo pustego miejsca (przynajmniej cała strona, potem pojawiają się polecane produkty ale bez zdjęć. Ogólnie strona jest rozbita a FB ani śladu.
     
  8. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Napisz proszę na PW do mnie, w wiadomości wstaw proszę zrzut ekranu z ustawienia modułu oraz jego treści. Dodatkowo jak możesz wstaw zdjęcie własnego JS. Nie będziemy spamować wątku :)
     
  9. Sklepik_087

    Sklepik_087 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    wracam do tematu, ponieważ też mam problem z pojawieniem się tego slidera.
    robię to następująco

    1. Wklejam na koncu w KOD stylu CSS to co jest w pierwszej komórce za znaczkiem " } "
    2. Wklejam na końcu w KOD stylu JS dwa kolejne podane w komórkach
    3. gdzie dokładnie dodać ten plik graficzny - pliki graficzne użytkownika ?

    Proszę o pomoc
     

Poleć forum znajomym