1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Remarketing dynamiczny Google w CS.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Nabuchodonozor, 6 Lipiec 2016.

  1. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Ale to narusza regulamin sklepu. To powinna być opcja do włączenia/wyłączenia przez właściciela w sklepie.
    Obie aplikacje - FB Dynamic oraz Google remarketing pojawiły się z powrotem ale nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu nie działają.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Dominik wtyczki Google Remarketing oraz Facebook Dynamic Ads zostały poprawione, proszę o weryfikacje.
    @Słoik u Ciebie również obie apki powinny już działać poprawnie.

    Jeśli jakieś kolejne sklepy będą miały podobne niedogodności z tymi appkami, to proszę zgłaszać się do Biura Obsługi Klienta, np. za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasi technicy po otrzymaniu zgłoszenia naprawią funkcjonowanie tych wtyczek.

    Po konsultacji odpiszę w tej sprawie, proszę o cierpliwość.
     
  3. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Ok, jak na razie, aplikacje działają. Usunąłem swój kod z szablonów i teraz remarketing jest oparty tylko o aplikację. Po dłuższym czasie będę w stanie stwierdzić czy występują błędy...
     
    Mariusz lubi to.
  4. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    @Mariusz, spróbowałem jeszcze raz - wykupiłem ponownie aplikację i... nie mam jej nawet w moich aplikacjach?! Pomożesz?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Dominik poprosiłem specjalistów z zespołu eCommerce, aby zajrzeli tutaj do tematu jeszcze dzisiaj.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Dominik aplikacja po opłaceniu nie została automatycznie zainstalowana. Poprawiliśmy konfigurację aplikacji i teraz wszystko jest już poprawnie.
    Proszę o weryfikację.
     
  7. Wojciech

    Wojciech Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    2
    Gdzie znajdę jakiś tutorial albo instrukcję obsługi do aplikacji Google Adwords Remarketing?
     

Poleć forum znajomym