1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Wersja mobilna - jak pokazać krótki opis?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika jacek_lodz, 15 Marzec 2019.

  1. jacek_lodz

    jacek_lodz Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Cześć,
    Jak w wersji mobilnej dodać pole "krótki opis" do wyświetlania na liście produktów?


    z.jpg
     
  2. jacek_lodz

    jacek_lodz Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Nikt nie wie? Pls pomocy!
     
  3. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    Na to wygląda. Ogólnie forum wygląda na wymarłe.
    Myślę, że ma to związek z amatorską przeprowadzką starych sklepów na nowe serwery i lawiną zgłoszeń klientów o błędach.

    Musisz uzbroić się w cierpliwość i mieć szczęście, bo wiele pytań od lat pozostaje bez odpowiedzi.
    Na pocieszenie dodam, że również nie znalazłem sposobu na wyświetlenie krótkiego opisu w trybie mobilnym.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @jacek_lodz domyślnie na urządzeniach mobilnych RWD ukrywa niektóre elementy takie jak krótki opis. Przywrócić możesz to modyfikując własny styl CSS wykorzystując opcję:

    Kod:
    media query only screen and (min-width: wartość px) and (max-width: wartość px){
    .rwd .large {
        display: block !important;
    }
    }
    Sprawdź wykorzystując "zbadaj element" dla jakich rozdzielczości na Twoim sklepie należy uruchomić tą funkcjonalność.
     
  5. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    dodałem do własnego CSS

    media query only screen and (min-width: 30px) and (max-width: 100px){
    .rwd .large {
    display: block !important;
    }
    }

    Żadnych efektów, pożądanych też.
    Próbowałem różnych i zaobserwowałem zero zmian w trybie responsywnym - krótkich opisów jak nie było tak nie ma.
    Zbadałem obszar skróconego opisu div class="f-grid-8" - nie ma tam nic o min i max-width (poza przekreślonym width: 100%)

    Jakie parametry "wartość px" sugerujesz dla zwykłego smartfona? Bardzo chciałbym, choć przez chwilę, zobaczyć te opisy na telefonie:)
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Click Shop user jak poprzednia komenda nie wymusiła opisów dodaj to :)

    Kod:
    .product-short-description.resetcss.large {
        display: block !important;
    }
    Co do rozmiarów to sugeruję @media query only screen and (max-width:766px)
     

Poleć forum znajomym