1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Node.js na hostingu biznes

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika wachcio, 19 Kwiecień 2019.

  1. wachcio

    wachcio Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Czy na hostingu biznes można zaktualizować wersję node.js i np. Postawić serwer rest API?
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
  3. wachcio

    wachcio Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    W takim razie jak to zrobić? Próbowałem za pomocą "wget", "npm update -g", "nvm install" i niestety zawsze jakieś błędy
     
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    O ile mi wiadomo node.js nie jest wspierane przez hosting współdzielony w home.pl. Komendy typu nvm czy npm też raczej nie przejdą.
     
  5. wachcio

    wachcio Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Zainstalowane są: node.js v6.10.3, nvm 0.34. npm 6.1 Chciałbym je uaktualnić
     
  6. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Nie wszystko, co jest zainstalowane, dostępne jest dla użytkownika, a już na pewno nie da się zaktualizować samemu dowolnego modułu. Takie rzeczy tylko na VPSie czy serwerze dedykowanym.
     
  7. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    a node.js nie da się zwyczajnie pobrać, wrzucić do katalogu i podlinkować w aplikacji?
     
  8. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Przyznam, że nie wiem. Większość instrukcji odnosi się do managerów pakietów (jak tutaj), których nie da się odpalić na hostingu współdzielonym.

    Kiedyś natknąłem się na informację o brak wsparcia dla node.js na hostingu współdzielonym i dalej nie wnikałem.
     
  9. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    ok, ja w sumie też.
     

Poleć forum znajomym