1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

dodawanie zdjęć do slidera

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Olabela, 17 Maj 2019.

  1. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    Witam,
    chciałam zaktualizować sobie zdjęcia w sliderze na stronie głównej, niestety żaden plik nie chce się ładować, w odpowiedzi dostaję "błąd podczas wysyłania pliku". Co się dzieje? Załączam jpg'i jak zawsze, nigdy nie było problemów... Proszę o pomoc bo sprawa jest pilna, muszę umieścić na górze ważne info, a tu taka niespodzianka...
    Strona www.olabela.pl
    Dziękuję.
     
  2. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    Chyba jakiś przejściowy błąd, teraz wszystko się ładuje.
     
  3. Majanus

    Majanus Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    1
    Też mi się zdarza, pomaga mi jak zmienię nazwę zdjęcia na całkiem inną.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Z mojej strony mogę zasugerować logowanie do zaplecza sklepu internetowego za pomocą adresu, który został wymuszony w Ustawieniach podstawowych oraz czasami warto sprawdzić na karcie incognito lub wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki
     
  5. Olabela

    Olabela Uczestnik

    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    1
    Znowu to samo...nie da się zmienić. Będąc Waszym klientem, co drugi dzień czuję się jak totalny debil. Proszę o pomoc.
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Olabela w takich sytuacjach sugeruję kontakt z BOK i wybór tematu rozmowy: sklepy internetowe. Zostaniesz połączony z zespołem e-commerce, który dokona weryfikacji podczas rozmowy. Jak widzisz jest to jednorazowe zgłoszenie tutaj na forum.
     

Poleć forum znajomym