1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Błedy po aktualizacji sklepu 15.19.6

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika RadekSkw, 31 Maj 2019.

  1. RadekSkw

    RadekSkw Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Po aktualizacji nie działa synchronizacja walut w sklepie... kurs teoretycznie jest pobierany ale nie synchronizuje się ze sklepem... kiedy zostanie rozwiązany ten problem?
    upload_2019-5-31_8-42-59.png
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @LukaszC czy problem faktycznie występuje czy to jednorazowe zgłoszenie? rzucicie okiem?
    @RadekSkw zespół e-commerce sprawdzi zgłoszenie.
     
  3. RadekSkw

    RadekSkw Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Kolejny błąd - Raporty/asortymnet/szukane frazy...:(
    upload_2019-6-3_14-23-59.png
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @RadekSkw napisz poprzez formularz kontaktowy zgłoszenie lub skontaktuj się z naszym działem przez infolinię pod numerem 504502500 numer wewnętrzny 3.
    Zgłoszenie wymaga dokładnej analizy z autoryzacją, której na tym kanale nie uzyskamy.
     
  5. RadekSkw

    RadekSkw Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Mija tydzień... i nadal bez efektu....:( czy mogę prosić o rozwiązanie problemu... mam wrażenie że jesteśmy w tym samym miejscu co tydzień temu... czyli w punkcie wyjścia.... dodatkowo podobno tej funkcjonalności nie ma i nie było:(
    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/z...a-niz-domyslna-wyswietlanie-ceny-w-2-walutach
    ....
    raporty wyszukiwanych fraz też nie działają.... czy można wrócić do wcześniejszej wersji... która działała bez problemów????????
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @RadekSkw wątek jest cały czas weryfikowany przez programistów. Jak tylko uzyskamy odpowiedź poinformujemy w bezpośrednio poprzez wiadomość email.
     

Poleć forum znajomym