1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Belka i margines

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika wujekcbd.pl, 14 Czerwiec 2019.

  1. wujekcbd.pl

    wujekcbd.pl Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam, jestem zielony w css, dlatego piszę tutaj, otóż:

    Mój sklep to : www.wujekcbd.pl dodam że szukałem pomocy na forum ale nigdzie tego nie znalazłem. :)

    1. Jak zrobić żeby, belka ta duża czarna belka na górze zniknęła. Ale żeby nadal było zarejestruj i zaloguj

    2. Jak zrobić żeby, pole wyszukaj oraz koszyk były na równo z logiem? Staram się to zrobić od dłuższego czasu, ale jest duża biała przestrzeń pod wyszukaj i koszykiem

    3. I jak zmienić napis w nawigacji z Promocje na Promocje tyodniowe
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Nasz zespół przygotował artykuł w naszej pomocy dotyczący kilku podstawowych zmian w CSS dla szaty RWD :
    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/podstawowe-zmiany-w-wygladzie-sklepu

    Ad1. Zmiana koloru belki jest przedstawiona w powyższym artykule, a w celu zmiany koloru linków zaloguj się i zarejestruj dodajesz taki wpis do własnego stylu CSS :

    Kod:
    .login-bar a {
        color: dowolny kolor inny niż biały;
    }
    Ad3. Zmieniasz frazę językową Promocja na dowolny tekst w Konfiguracja->Ustawienia regionalne->Języki

    W przypadku przesuniecia elementów możesz zrobić to
    Kod:
    header .logo-bar .search-form {
    margin-top: jakaś wartość;
    }
    header .logo-bar .basket {
    margin-top: jakaś wartość;
    }
    
    Dodatkowo trzeba ustawić przesunięcia w RWD tutaj stosujesz wartości @media dla odpowiednich wielkości np.
    Kod:
    @media only screen and (max-width: 750px){
    header .logo-bar .search-form {
    margin-top: jakaś wartość;
    }
    header .logo-bar .basket {
    margin-top: jakaś wartość;
    }
    }
     
    wujekcbd.pl lubi to.

Poleć forum znajomym