1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Bad request-400 - przy próbie zapisania zmian - wtyczka z Wordpressa - Elementor

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika Kasia181, 21 Lipiec 2019.

  1. Kasia181

    Kasia181 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Mam problem przy zapisaniu zmian - dostosowuję stronę za pomocą wtyczki elementor na wordpressie. Przy próbie zapisania wprowadzonych zmian pokazuję mi się, że nie można ich zapisać - jest bad request(400). Jestem nowym użytkownikiem. Co może być przyczyną? Jak wprowadzam swoje menu bez wtyczki - zmiany się zapisują.
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    napisz do producenta wtyczki. Oni powiedzą Ci jak zdebugować lub podeślą rozwiązanie.
     
  3. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Spotkałem się z tym jak domena była przypisana z przekierowaniem z separacją. Wystarczyło przełączyć na bez separacji.
     
  4. Kasia181

    Kasia181 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ja takie coś sama mogę zrobić w panelu, czy to ktoś z home musi się tym zająć?
     
  5. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Zmianę typu przekierowania zrobisz w Panelu.

    Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka
     
  6. Kasia181

    Kasia181 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Przeglądałam w panelu, patrzyłam w pomocy - znalazłam o co chodzi, ale nie wiem jak z panelu się tam dostać. Co tam trzeba kliknąć?
     
  7. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    W nowym panelu: po lewej stronie Usługi WWW > klikasz w nazwę serwera > w sekcji Przypisane domeny klikasz Wszystkie > znajdujesz swoją domenę i Edytuj.

    W starym panelu: po lewej stronie Usługi > klikasz w nazwę domeny > Konfiguracja Usługi > u góry na pasku Konfiguruj.
     
    kolukas lubi to.
  8. kolukas

    kolukas Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    11
    Na jednej z moich stron pojawił się ten sam problem co w temacie. Rozwiązanie, które podał @casar, czyli przekierowanie domeny na katalog bez separacji pomogło. Dzięki za pomoc ;)
     
    casar lubi to.

Poleć forum znajomym